Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Voltatok már így?

Voltatok már így?

Figyelt kérdés

Lehet hogy más kérdés csoporthoz tartozik.

De így kortól és nemtől függetlenül hiányzott már a legjobb barátotok.


Nekem volt egy lány legjobb barátom s néhány éve már nem tárjuk a kapcsolatot és mondta is hogy nem akar lenni a barátom.Semmi vita nem volt!

Nekem az utóbbi időben nagyon hiányzik az ölelése és mindene



2023. ápr. 20. 09:30
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
Sajnálom, hogy így érzel. Tettél valamit, hogy ez változzon?
2023. ápr. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát igazából az történt hogy egyhangú volt a beszélgetést.Ebben igaza is van.

Meg nem egy városban laktunk de ez sose volt gond.

2023. ápr. 20. 10:14
 3/4 anonim ***** válasza:
95%

Mióta /meglehetősen/ érdekes kapcsolata lett az egyetlen,igaz barátomnak, szinte szó szerint tojik a fejemre.

Ha nagy ritkán fél órára találkozunk,az csak akkor lehet,ha a párja dolgozik.Így általában írogatunk,pedig nagyon hiányoznak a régi nagy beszélgetések.

Nem tudom azt elfogadni,hogy egy párkapcsolat miatt mindent és mindenkit el kell dobni és úgy ugrálni,hogy jaj, nehogy megsértődjön a párja kis lelke.

Persze,ha gond van,bánat, akkor megtalált mindig.De már ezt leállítottam, mondtam, nem dicsekszünk és nem panaszkodunk.Főleg olyanra nem, akivel aztán egy óra múlva ágyba bújik.

2023. ápr. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Volt már, hogy hiányzott a legközelebbi barátom.

Normális dolog, hogy amennyiben szerettél valakit és sok közös élményetek volt, az hiányzik.

2023. ápr. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!