Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek bunkóság ha jó...

Szerintetek bunkóság ha jó barát vagy akár rokonságból érkezik valaki bejelentés nélkül és elküldöm mert nem alkalmas az idő?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 20. 11:30
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
96%
Nem.
2023. ápr. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
20%
Engem a vejem nem szokott elküldeni, örül, ha lát:)
2023. ápr. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
92%

Nem.

A bunkosag az,ha valaki odamegy vkihez,aki nem hivta meg magahoz otthonra!!!

Meghivast kozteruletre vagy etterembe kezdemenyezhet. A te lakasodra nem illik odamennie.


Odamehet es elhivhat egy etterembe vagy parkba es rememykedhet,h raersz es mesz vele. Max.


Nem vagy koteles a csengot vagy kaputeljet felvenni,ha nem ersz ra,hisz nem te hivtad.!!!!

2023. ápr. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Igen, én is így gondolom.
2023. ápr. 20. 11:44
 5/34 anonim ***** válasza:
95%
nem. bunkosag ha hivatlanul / bejelentes nelkul felbukkan. Talan a hugom es anyum, apumnal nem zavarna mondjuk. mert semmi de tenyleg semmi titkunk nincs egymas kozott. de ha adott helyzetben tenyleg nem passzolna szo nelkul eltudnam oket kuldeni ugy hogy nem sertodnek meg (volt mar ra alkalom hogy en mentem a hugomhoz es mondta most tenyleg nem jo, elmentem es kesöbb felhivott egy 1 orat telefonaltunk) nem sertodtem meg
2023. ápr. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
32%
Jaj menjetek már a hülyeségetekkel! Régebben 20-30 éve még nem volt mindenkinél telefon, csak simán felkaputelefonoztunk és felmentünk valakihez ha épp arra jártunk. Ez valahogy hiányzik a mai világból. Az emberi kapcsolatok, a beszélgetések, az összejárások. Most meg inkább mindent kitalálunk, csak ne kelljen beszélni a másikkal. Introvertált lett a társadalom.
2023. ápr. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem az ilyen (lakótelepi) gyerekbandázások teljesen más kategória, mint az, hogy rokonok vagy ismerősök bukkannak fel váratlanul és özönlenek kéretlenül a lakásodba.
2023. ápr. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
90%

"Régebben 20-30 éve még nem volt mindenkinél telefon, csak simán felkaputelefonoztunk és felmentünk valakihez ha épp arra jártunk."


Nagyon nem.

2023. ápr. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
39%
Én 40 éve is ráírtam előbb a messengeren.
2023. ápr. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, hogy az egyedül élő Bélához, aki leszarta, mi van, fel lehetett menni csövezni, de általában felhívtad telefonfülkéből anyádat, hogy felmehetsz-e, a másik is felhívta az anyját, és utána.
2023. ápr. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!