Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljunk biciklizés...

Mit csináljunk biciklizés közben, hogy ne unatkozzunk?

Figyelt kérdés
Barátom hatalmas szívességet tesz, hogy elkísér egy hosszabb túrára, de nem akarom, hogy rosszul érezzük magunkat vagy unatkozzunk. Mindketten 16 évesek vagyunk.

2023. ápr. 23. 09:21
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Álljatok meg szexelni pár helyen.
2023. ápr. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Hát biciklizzetek.A kerékpár tekerése közben nem szerencsés mást csinálni. Mert balesetveszélyes ha megoszlik a figyelem.
2023. ápr. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

Hogy lehet unatkozni biciklizés közben? :O

Pláne ilyen szép időben.

Ha csak nem siettek nagyon, akkor időnként álljatok meg, nézzétek meg az útba eső réteket, fákat, tavakat, vagy bármit, amit érdemes nézni. Egyébként élvezzétek a tekerést, a napsütést, a kellemes időjárást.

2023. ápr. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja, persze, nem az út közbenre, hanem a szünetekre gondoltam
2023. ápr. 23. 09:34
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Ne biciklizettek. Ha unalmas akkor mi értelme van?
2023. ápr. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam, hogy unalmas, hanem azt kérdeztem, hogy mit tegyünk ha unalmas vagy szenvedés lenne. Lehet rosszul fogalmaztam meg a kérdést.

Illetve #5, nekem mindenféleképpen mennem kell és a barátom csak elkísér, ami nagyon kedves tőle

2023. ápr. 23. 09:37
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Semmit nem tudtok közben csinálni, szünetek közben azt tudjátok csinálni mint bármikor máskor.
2023. ápr. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%

" hogy mit tegyünk ha unalmas vagy szenvedés lenne. Lehet rosszul fogalmaztam meg a kérdést."


Nem mentek el, vagy kevesebbszer mentek és csináltok mást. Azt kell csinálni amit szerettek és örömötök van benne.

2023. ápr. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
96%
Beszélgesssetek, étkezzetek-igyatok, nézzétek/figyeljétek a természetet.
2023. ápr. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én túrázás közben ha megállok akkor leginkább a fizikai szükségleteimre fókuszálok, kaja-pia, pisilés, nyújtás, aztán mehetünk tovább. Persze közben lehet beszélgetni. De lehet hogy ezzel csak én vagyok így, mások meg activityznek egyet félúton a fűben, nem tudom.
2023. ápr. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!