Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi az ami már több mint...

Mi az ami már több mint legjobb barátoknak lenni de még nem szerelem?

Figyelt kérdés

2023. máj. 1. 11:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Érdekel a teste is, nem csak a lelke.
2023. máj. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

en platoi szerelem-nek hivom.

nalam az elso igazi szerelmemmel van igy.

18 voltam... most 34 vagyok szoval reg volt.

neki is van csaladja nekem is mar de meg mindig irunk neha ki hogy van mit csinal a gyerek stb. van olyan hogy a kapcsolat egyszeruen nem mukodik de maga az ember vonz es nem akarod szem elol vesziteni. ez teljesen ok

2023. máj. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Többféleképpen lehet értelmezni, nem tudom, mire gondolsz.

Ott a klasszikus barátság extrákkal.

De ha az érzelmi részére gondolsz, nekem pl. van olyan férfi az életemben, akivel ovis korunk óta barátok vagyunk. Én részemről kicsit olyan, mintha testvérek lennénk, nem az a klasszikus baráti kapcsolat van. Soha egy percre se fordult meg egyikünk fejében se, hogy szintet kéne lépni, belegondolni is fura lenne.

2023. máj. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ilyen lány barátom, mindig azt mondjuk, hogy testvérek vagyunk. Imádjuk egymást, hihetetlenül jól kijövünk, minden 10/10, de párkapcsolatot egyikünk se akar senkivel, így tehát egymással se, eszünkbe se jutott az ötlet.
2023. máj. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
39%
Ez kérlek porhintés, lúzer duma.
2023. máj. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 kriszpo ***** válasza:
81%
Férfi és nő között csak kezdetben van "barátság", ami idővel átalakul szerelemmé. Ez tud elég kínos pillanatokat okozni... Nincs köztes állapot.
2023. máj. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6# A szerelem, házasság pedig idővel csak barátággá lesz. Vagyis mégis van férfi - nő barátság intimitás nélkül is.


Férfi - nő barátság sokféle lehet, a határok összemosódnak olykor. Nehéz lenne konkrétan meghúzni a vonalat. Egyének vagyunk, így kapcsolataink is egyéniek. Miért kéne mások véleménye, élménye, szokásai alapján felállítani erre egy globális szabályt? Úgy éld az életed, hogy számodra megfeleljen, ha mást is érint, akkor nektek megfeleljen! (persze, törvényi hatrokon belül)

2023. máj. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kriszpo ***** válasza:

7: Az én szememben a szerelem, házasság nem barátsággá lesz, hanem szeretetté. A barátaim nem úgy szeretem mint a szüleim, a szerelmem, feleségem, családom. Ez teljesen más! A baráti szeretet az "gyengébb", mint az előbb felsoroltak. Persze szeretheted te az ismerősöd, szomszédod jobban mint a testvéred, vagy férjed/feleséged de akkor már valami "nem ok" abban a kapcsolatban.


"Egyének vagyunk, így kapcsolataink is egyéniek. Miért kéne mások véleménye, élménye, szokásai alapján felállítani erre egy globális szabályt?" Senkinek nem kell felállítani semmilyen szabályt! Ezek már (nem emberek által) előre eldöntött "szabályok", ösztön.


Én már erősen középkorú vagyok, te még fiatal lehetsz.

Ha esetleg nem teljesen érted, elmagyarázhatom másképp is.

2023. máj. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!