Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan felejtsem el ???

Hogyan felejtsem el ???

Figyelt kérdés
Van egy lány akit amióta megláttam csak rá tudok gondolni, én még ilyet nem éreztem. Amikor először találkoztunk akkor nem mertem közeledni felé pedig folyamatosan szemeztünk, meg zavart h jóval fiatalabb nálam. Nemrég újra találkoztunk fél év után és mint kiderült azóta lett barátja ami elég rosszul érintett pedig ez természetes meg én nem mertem odamenni hozzá. Azóta folyton rágondolok már máshogy csinálnám de ez van. Hogy lehet vkit elfelejteni? Ha szakítanának sem hiszem hogy rámernék menni

2023. máj. 2. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért, mennyivel vagy idősebb? Egyébként keress más lányokat, biztos van olyan aki megtetszik
2023. máj. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez ilyen tinilany 30-40 as férfi kb
2023. máj. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
22/F
2023. máj. 2. 15:25
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy tilidealizálod. Találj ki programokaf magadnak, foglald el magad. Ha nincs időd agyalni, akkor hamar elfelejted. És az se baj, ha találsz egy jobbat.
2023. máj. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!