Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy jóval idősebb férfi,...

Van egy jóval idősebb férfi, akivel múlt hónap közepén megszakadt a kapcsolat, mi várható ezután?

Figyelt kérdés
Már kezdtem helyrerakni magamban, hogy ő egy plüss állat, sose fog válaszolni, és felesleges az életemben, majd másnap írt egy e-mailemre annyit, hogy „gratulálok”. Ezzel még nagyobb bizonytalanságot és lavinát váltott ki bennem. Nem tudom minek írt, vagy egyáltalán fog-e utána is írni valamit, mert amúgy nagyon megbántott, amiért nem kért bocsánatot. Nagyon rosszul érzem magam, hogy most mit akar.

2023. máj. 10. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el.
2023. máj. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
Mit műveltél? Ha valós segítséget szeretnél kapni.
2023. máj. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Elmondtam a barátomnak (párkapcsolat) azt a tényt, hogy beszélek ezzel a férfival. A barátom elfogadja, hogy adott esetben lehetnek fiú barátaim, nem akad ki rajta. De a férfi azonnal tiltott és eltűnt, amikor megtudta, hogy tudja a barátom, hogy beszélek vele. A férfival az elején közöltem, hogy jelenleg maximum barátságot tudok vele elképzelni és a barátom is tudja, akkor úgy tűnt elfogadta. És nem hagyta a férfi, hogy elmagyarázzam azt, hogy a barátom nem mérges rá, minden rendben stb., hanem belém fojtotta a szót, miután eltűnt. Azóta azt az egy szót írta szombaton egy vizsgámra, hogy „gratulálok”.
2023. máj. 10. 14:25
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyébként nagyon sokat segítettem a munkájában és emberileg is mindig kedves voltam vele. Másfél hónap volt ez vele. De olyan fura, hogy meg sem hallgatott, és egy félreértést úgy „kezelt”, hogy felszívódott.
2023. máj. 10. 14:30
 5/8 anonim ***** válasza:
8%
4 Hagyd békén.
2023. máj. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy seggfej lehet. Talán azt gondolta, hogy lehet több is köztetek. Ezért haragudott meg annyira és tűnt el hamar, amikor megtudta hogy a barátod tud róla. Semmikép se bánd, aki ilyet tesz, az más vitákat is így kezelne. Tehát nincs szükséged rá.
2023. máj. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Amit leírtál, az alapján nem volt itt semmi félreértés...

Ő végig többre vàgyott barátságbál, és azt várta, hogy elhagyd a barátod vagy legalább csald.

Most meg rájött, hogy ez nálad nem opció...

2023. máj. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azért írta hogy "gratulálok", hogy ezen agyalj és ne felejtsd el!

Ez a játszma része!

Ha nagyon meg lenne rád sértődve, akkor örökre eltűnne, nem gratulálna.

De így nyitva hagyta a kiskaput. Tudja hogy így elgondolkodsz ezen a lépésén. És gondolom azt várja, hogy erre valamit válaszolj, és esdekelve kérj bocsánatot amiért nem szóltál hogy a barátod tud róla.

Gondolom attól van besz*rva, hogy a barátod elolvasta az üzeneteit, és jót röhögött rajta.

Az ilyenek azért játszmáznak, azért írnak egy két szót, hogy figyelmet kapjanak tőled.

Mennyivel idősebb tőled?

Lehetnél vele párkapcsolatban, ha nem lenne barátod?

Vagy amúgy sem lett volna rá esély?

2023. máj. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!