Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha valaki egy barátját Drágának szólítja?

Figyelt kérdés

Pl: jajj drága, mizu drága? drága, én ezt tudom


Nektek az ilyen nem unszimpatikus? Én nehezen tudom eldönteni. Néha az, néha nem. Valamennyire lealacsonyítónak érzem.



2023. máj. 17. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar, a hangsúly nem a szón van. Sokkal inkább a kiejtésen és a hangsúlyon..no az tud zavaró lenni. Értem ezalatt, amikor nyakon öntik egy rakat manírral és mézes-mázas hízelgéssel...na akkor hányom pofán.
2023. máj. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kívülállóként az ég világon semmilyen véleményem sincs az ilyenekről, és le is lenézem azokat, akiknek azzal van baja, hogy én hogy kommunikálok a családommal és barátaimmal.
2023. máj. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A helyzetben én nem kívülálló vagyok.
2023. máj. 17. 16:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyálas...
2023. máj. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%

Nekem csak a kicsim nem tetszik amiot errol pszichologiai véleményeket olvastqm hogy melyiknek milyen jelentése van tudatalatt.

A kicsim pszichologiailag az, hogy nem titulál a másiknak sok jelentőséget. Pont az kicsimezett engem, aki aztán meg is csal de meg röhögve el is hagyott.

Mástól még nem kaptam ezt a becézést csak tőle.


(A drágám utalhat anyagiakra is, hogy lehet sokba tart téged mégha csak egy csokit is költ rád. DE nem emlékszem sajna a leírásra, lehet tévesen írom ezt most. De ha jol remlik lehet ő az lesz aki nem akar költözni vagy családot vagy messzenyaralni vagy beülni kajálni mert hát a pénz pénz mindig sajnálja a párjától,ill a közós élettől)

2023. máj. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*jav amióta
2023. máj. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A nagyon egyszeru emberek szoktak draganak azolitani. Vki szimpi es ok. Van akitol nem ok. Ja ok nem a barataim.


Baratsagban nem szoktak igy szolitsni a masikat,csak parkapcsolatban.


Illetve eladasnal,h a tipikus semmihez nem erto tukmalos az elado.

2023. máj. 31. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!