Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Segítség, szórakozik velem...

Segítség, szórakozik velem egy tőlem 20 évvel idősebb férfi, mit tegyek, hogy ne sérüljek, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Van az úgy, hogy az ember illedelmesen válaszol, mert mit veszíthet. Erre most nem ír egy napja, pedig mindig válaszolt előtte pár órán belül. Pár hétig nem beszéltünk, tök jól éreztem magam, hogy leszállt rólam stb, erre most újra felbukkant. Azt hittem megváltozott, de úgy érzem át akar verni. Hogy koptassam le úgy, hogy ne sérüljek és ne is bántsam meg őt. Tudom az én hibám, hogy visszaírtam, de kiborít már részéről ez a gyerekes játszma. Nem írja meg mit akar, csak felbukkant újra.

2023. máj. 18. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha egyszerűen nem írnál vissza? Tényleg ilyen nehéz ez?
2023. máj. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne, ha egyszerűen letiltanád? Tényleg ennyire nehéz ez?


Komolyan mondom, én nem értem az ilyen problémákat...valaki tisztában van a problémával, de szándékosan nem tesz ellene semmit. Én ezt egyszerűen nem tudom felfogni...

2023. máj. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Megannyi unatkozó ember található az interneten, többek között mi is, aki a gyakori kérdéseken töltjük az esténket, és a kérdésekre válaszolunk ahelyett, hogy valami mást csinálnánk.

A zaklatókkal nem kell foglalkozni, egyszerűen csak tiltsd le, és kész, és éld tovább az életed. A netes, gyakorlatilag trollokat, nem szabad komolyan venni, bedőlni meg pláne nem szabad nekik.

2023. máj. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Hát ne hozzál fel témát azokat ird hogy ,,Hát igen’’
2023. máj. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

'Szorakozni' azzal lehet aki hagyja vagy epp kifejezetten akarja is.


Ha annyira zavarna, akkor nem erdekelne hogy esetleg 'megbantodik', hanem elkuldened melegebb eghajlatra, letiltanad es ennyi. De neked bizony (nem is annyira) titkon imponal hogy erdeklodik utanad, azert nem tiltod le es azert sovarogsz utana, ha nem valaszol.

2023. máj. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmit se kell válaszolni, de ha jól értem, te már abból problémát csinálsz, hogy ő nem válaszol. Akkor most mit is akarsz? Folytatni vele a chatelést?


Olyan az eseted, mint amikor az egyszeri lány panaszkodik a barátnőjének: "Képzeld, tegnap reggel, mikor ezen a parkon mentem keresztül, megerőszakolt egy férfi. Másnap, mikor ugyanarra mentem reggel, ismét megerőszakolt ugyanaz a férfi. És úgy félek, mert most is arra megyek."

2023. máj. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
nem írsz többet. Ennyi.
2023. máj. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem írsz neki többet és letiltod. Nem kell foglalkoznod azzal hogy megbántod-e, nem tartozol neki semmivel, nem neked kell felelősséget vállalnod érte.

Fiatalabb koromban én is ilyen voltam, mert azt hittem hogy mindig mindenkinek válaszolnom kell, beszélgetnem kell vele, akkor is ha nem kedvelem a személyt. Elég érdekes nevelést kaptam, nem arról van szó hogy imponált volna az érdeklődés, szimplán féltem attól hogy megbántom a másik személyt, azt gondoltam így vagyok illedelmes, a saját káromra is.

Kínosan későn jöttem rá arra hogy minden jogom megvan ahhoz hogy ne álljak szóba olyan emberekkel akiket nem kedvelek, és hogy bármikor megszakíthatom a kapcsolatot a mérgező személyekkel. Legyél egy kicsit önzőbb magad felé, gyakorlatilag számodra egy idegen, nem tartozol neki semmivel. Még magyarázkodnod se kell hogy miért nem akarsz vele beszélni, csak szimplán tiltsd le.

2023. máj. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem írtad,hogy lány vagy és esetleg többet akarna,vagy fiú vagy és barátkozni akarna?

Egyébként akivel valaki nem akar kommunkálni,azzal nem is fog.Persze,ehhez erős elhatározás kell és ahhoz tartani magad.


F

2023. máj. 19. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!