Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van itt olyan valaki .akinek...

Van itt olyan valaki .akinek bele szólt a lány barátja , barátnőjének a kapcsolatába , és barátnője hatására szét ment a párjával?

Figyelt kérdés
2023. máj. 19. 13:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem még nem volt ilyen, csak olyan, hogy drogosan rataláltunk egymásra egy sráccal a színpadon, ő is úgy "úszott" a zenével mint én és a klasszikus lassú forró táncot nyomtuk de a drogos zene ütemre, nem lassan, hanem ritmusban a zenével teljesen.

Szerintem hatalmas volt, le se bírtunk állni vele, es szavak nélkül voltunk teljesen egy húron, egyszerre összhangban mozogtunk, és mint akik elborultan szerelmesek, szerintem nagyon nagy volt minden mozdulat, az összhamg es a "klasszikus" tánc "drogos" elektronikus "feldolgozása".


Erre megtörve a varázst odajött a bnőm és elrángatott a sráctól hogy menjek már vele. Én meg mivel magamnál se voltam szinte ahogy fogta a kezem húzott, haladtam vele.


Azt ugy nagyon bánom. Nem hittem volna hogy ilyen egyszer van csak az életben. Se előtte se utána soha többé olyan akikhez szavak sem kellenek es együtt vagytok és minden van és lebegés.

2023. máj. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!