Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak, ha az osztályba...

Akos789 kérdése:

Mit csináljak, ha az osztályban van egy toxikus társaság, akik mesteriek a beszólások terén, és a humor terén, és én be akarok illeszkedni közéjük mert különben áldozat leszek?

Figyelt kérdés

A társaság tagjai elég nem mindennaposak: a "vezér" egy olyan gyerek aki kiválóan tudja manipulálni az embereket valamint jók a beszólásai, és a számára "alárendelt" személyeket pedig kiválóan tudja érzelmileg zsarolni, a többi tag is nagyon hasonló, én nem azt mondom, hogy alul vagyok a

ranglétrán, de kezdek kifogyni a humorból, és emiatt fokozatosan csökken a felém irányuló érdeklődés, és most lehet mondani, hogy szarjam le meg ne foglalkozzak velül, de az osztályunkban nagyon kevés a fiú és annak a minimum 90% ebben a társaságban van, és engem is érnek ilyen beszólogatások meg manipulációra hasonlító dolgok.



2023. máj. 20. 21:10
 1/6 anonim válasza:
0%

Szia fiam! Találj egy barátnőt, szoktasd be Őt is! Menj útonállónak, legyél leszbi, mint én, és akkor befogadnak Téged! Úgy is kis "malý výbor pre dospelých" leszel, ahogy itt felvidéken mondjuk. Fiam, én LGBT vagyok, légy te is ez! S akkor nem lesz baj!


Miroslav bácsi.

2023. máj. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
32%
Húzz a humor kategóriába te elcseszett kamugép
2023. máj. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Már az is gáz, hogy szánt szándékkal akarsz bevágódni egy olyan társaságba ahonnan amúgy kinéznek.
2023. máj. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 plusz ahol tudod, hogy mérgező emberek vannak. Inkább legyél "egyedül", mint hogy esetleg olyan legyél, mint ők..
2023. máj. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ugyan nekem nem toxikus a baráti társaságom, van egy gyerek aki azt hiszi, hogy ő is beletartozik és folyton velünk lóg. Nagyon idegesítő, többször megkértük, hogy keressen más barátokat, de nem hajlandó.


Egy szó mint száz: ne akarj olyan társaságba tartozni, ahol nem látnak szívesen

2023. máj. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Pszichopatákkal mit kell keveredni?
febr. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!