Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol barátkozzak?

Hol barátkozzak?

Figyelt kérdés
Annyira felemészt már a depresszió és az üresség. Az online barátaim nem tudják csillapítani az érzést, amikor van élőben egy barátom. Hol találhatnék ilyet?

2023. máj. 22. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Hát nekem a regi ismerősök..ismerőseiből áll a haveri köröm (egyik sem valami szoros kapcsolat) a netet lődd ki mert ott szerintem hülyeség ismerkedni..inkább csak menj el valahova, kocsma, buli (ez nem a legjobb de elmegy), rendezvény, kutyasétáltatás, kutyaiskola (nekem eddig ez jött be a legjobban..sok értelmes ember van ott, suliban ha oda jársz l..lényegében bárhol csak neten ne :d 30f
2023. máj. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
Fiu vagy lany vagy?
2023. máj. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
hová valósi vagy?
2023. máj. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szegedi vagyok. A nemem pedig miért számít?

Mindegy, fiú vagyok, és lányokkal tudok barátkozni, mivel az alkoholista nevelőfaterom miatt nem bízok a férfiakban. De most jönni fognak úgyis a "csak dugni akarsz" jellegű kommentek, hajrá, már várom.

2023. máj. 22. 22:53
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igyekezz élőben barátkozni akkor. Próbáld lefoglalni magad csoportos tevékenységekkel. Lehet ez nyelvi tanfolyam, sport, hobbi, munka, bármi...
2023. máj. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!