Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy nagyon jó lány barátom...

Egy nagyon jó lány barátom kevesebbet keres, visszafogottabban ír, le akarná epíteni a barátságot? Többi lenn.

Figyelt kérdés
Férfi nő baráság három éve tart, (fősuli) nagyon jól kijőttünk, néha volt hogy túl jól éreztünk magunkat, majdnem össze is jöttünk, de mostanában visszafogottabban ír, már nem írja a beszélgetések végen hogy puszi meg hasonlók, viszont ő keres, és mindig mondja hogy nem szeretné ha a barátságunknak vége lenne, tudom hogy csapják neki a szelet, lehet azért mert megunt? Van új pasi aki még érdekes lehet számára? Miért nem enged el? Miért keres minden nap? Ha vége a barátságnak ne keressen, talonban tartást meg nem akarok. Érdemes leépiteni a kapcsolatot?
2023. máj. 23. 07:03
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
A baratsag fogalmat nem erted? Az fuggetlen a parkapcsolattol es szex meg csok nem fer bele.
2023. máj. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Azt neked kell tudni, hogy meg akarod-e szakítani vele. Igazából itt arról van szó érzésem szerint, hogy te többet akartál volna, de ő elutasított. Így barátok maradtatok a részedről annak reményében, hogy hátha sikerül lefeküdni vele.. és a részéről maradt ilyen vidám közvetlenebb hozzáállás ami most megszűnt mert valószínűleg kezd neki komolyabbra fordulni valamelyik pasival és ez téged zavar. Tévedtem valahol?
2023. máj. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb ugy tunik hogy o csak haverkent tekint rad, te meg tobbet akarsz.. emiatt inkabb hanyagol
2023. máj. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2

Igen valahol igazad van, de viszont ő akart összejönni velem, és igaz hogy iszogatás közben de kikezdett velem. Ezek után?

2023. máj. 23. 07:43
 5/8 anonim ***** válasza:
25%
Ez nem tudatos leépítés nála..valószínűleg talált valakit, aki jobban érdekli vagy jobban törődik vele, de attól még kötődik hozzád és nem akarja megszakítani veled a barátságot.Egy idő után minden halványul..De én csak a saját helyzetemből indultam ki.
2023. máj. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
En veget vetnek ennek, mert nagyon idegesito. No-no hetero baratsagokban is ugyanezt megtapasztaltam tobbszor. Egyszerre epitett le valaki, de hitegetett talalkozassal, szamontartotta, mikor jovok ( kulfoldrol), de ugy, hogy kozben ra szamitva masokkal ne tudjak talalkozni. Ez evekig ment, mire rajottem, nem akar talalkozni, de konkretumokat ajanl fel, amiket le kell szarni, mert masokkal kozben tenyleg talalkozhatok.
2023. máj. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az is lehet hogy csak lelki szemetesnek használ, mert nekem mindent elmondhat, meghallgatom. De akkor meg ne hitegessen, hogy ilyen pasi kell neki mint én! Szerintem én fogom leépíteni, hogy találtam magamnak valakit! Ne szivasson ha nem tudja mit akar!
2023. máj. 23. 18:38
 8/8 anonim ***** válasza:
En no vagyok. Ezt a lelki szemetesnek hasznalast ferfiaknal is latom, csak ok szexszel kombinaljak, noknel, meg magamnal is latom. Nem szandekos szemetseg, de puszta onzes. Vedd magad. Mindegy, ki a ferfi, ki a no, ne maradj abban, ami neked nem jo.
2023. máj. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!