Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Beilleszkedési probléma gimiben?

Beilleszkedési probléma gimiben?

Figyelt kérdés
Sziasztok, most végzem mindjárt a 9.et, új suli egyébként, és valahogy nm találom a helyem. Odamegyek társaságokhoz, de feltűnően nm kíváncsiak rám, elfelejtik h létezek, senki nem akar velem beszélni. Nem utálnak, csak feltűnően nem foglalkoznak velem. Voltak bulik is, nyilván senki nem hívott sehova. Van egy lány aki néha hozzám szól, de nemi vannak más barátai, úh nem sokat dumálunk. Teljesen magam alatt vagyok, nm tudom mit tegyek, esetleg jövőre jobb lesz vagy valami? Esetleg váltsak sulit vagy az sem segít?

2023. máj. 24. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mióta vagy az új suliban?
2023. máj. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
90%
1. naptol kedzve kell beilleszkedni, batran oda kell menni a tobbiekhez, ha szimplan kocsogok es leszarnak akkor az nyilvan nem a te problemad, esetleg masik osztalyokkal probalj kijonni es baratokat szerezni. Tudom konnyu pofazni a levegobe de en jovore valtok sulit es nekem is be kell illeszkedni majd.
2023. máj. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#1 idén jöttem ide, ez az első évem, és egyébként ez volt az álomsulim 8.ban. Ha már itt tartunk, az előző sulimban egész népszerű voltam, volt baráti társaságom meg minden, azóta néha beszélek velük, de nekik mind vannak új barátaik.
2023. máj. 24. 11:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Az javaslom, ne egy csomó gyerekhez menjél oda, hanem mindig egyenként beszélgessél el hol az egyikkel, hol a másikkal. Az egyiknek arról a tantárgyról, amit szeret, a másiknak mutassál meg egy verset, ami tetszik neked, vagy meséld el, milyen filmet láttál, ami tetszett, de ne a nagy társasághoz, hanem egyenként. Akkor majd mindegyik lassan meg fog szokni téged, és talán el fog fogadni. Vagy kérdezd meg, van-e kedve a hét végén valamelyiknek biciklizni menni veled, ilyesmikre gondolok.
2023. máj. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!