Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kell tenni egy mérgező...

Mit kell tenni egy mérgező emberrel?

Figyelt kérdés

A probléma az, hogy nem tudom teljesen kizárni őt az életemből, ugyanis az én párom és az övé nagyon jó barátok mellesleg én is nagyon kedvelem őt. Emelett külföldön élünk, és nehéz barátkozni másokkal, ezért annak is örülünk hogy ők vannak.


Viszont én már egyre kevésbé tudok vele azonosulni, igazán toxikus, mérgező személy.elegem van belőle, de nem lehet mindkét embert a kukába rakni. Már minden mást megpróbáltam, beszélni vele, a párjával aki hátha tud rá hatni de semmi értelme nem volt



2023. máj. 28. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
El kell érni hogy bekerüljön egy olyan társaságba ahol legmenőbb ember kedves és vidám ami miatt mindenki más is kedves vidám ember lesz és emiatt mérgező emberünk is ilyen lesz kedves meg vidám.
2023. máj. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos ez sem igazán működött és őszintén szólva én már nem akarok elérni semmit azzal kapcsolatban hogy ő hogyan változzon meg. Ez az ő dolga. Igazából azt nem tudom hogyan nem érezzem magam rosszul tőle, ne idegesítsem fel magam rajta, és próbáljam meg leépíteni úgy hogy az ne menjen a párom és az ő párjának a rovására
2023. máj. 28. 22:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindegy, az anyám.

Fizette hitelből mindenemet.

2023. jún. 3. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta, kérdező?
dec. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Próbálom kerülni és minél kevesebbet érintkezni vele. Pluszban magamra koncentrálni és leszarni....néha nagyon nehéz, de rájöttem hogy nekem nem jobb ha folyamatosan eszem magam rajta.
dec. 18. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!