Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mennyire normális...

Szerintetek mennyire normális lányként egy fiú baráttal kettesben strandra menni?

Figyelt kérdés

Igazából szeretjük/szerettük egymást, együtt is voltunk de csak egy rövid ideig, aztán megbeszéltük hogy barátok maradunk, de ő elmondta hogy ugyanúgy szeret még engem és akar még egy esélyt kapni én viszont nem vagyok ebben biztos a sok veszekedés miatt. Júliusban el szeretne menni velem fürdőbe, szerintetek menjek el vagy ne?

16l & 20f


2023. máj. 29. 15:37
 1/10 anonim ***** válasza:
9%
Menj el!
2023. máj. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Szerintem nem jó ötlet tartani a kapcsolatot, ha az egyik többet érez.

Én nem mennék el.

2023. máj. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Össze akarsz vele jönni még vagy sem? Határozottan el kell ezt döntened. Ha esélytelen a dolog, akkor távolodj el tőle, mert ezzel knízod, hogy ő meg többet akarna, te meg remény morzsát hagysz neki azzal, hogy még jóban vagy vele.
2023. máj. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De nem azért lett vége mert én nem érzek semmit, szeretem még csak nagyon sok volt a veszekedés amit nem bírtam.
2023. máj. 29. 16:16
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted még, akkor gyere vele össze újra és oldjátok meg a veszekedés problémát. Ha nem tudjátok és te nem bírod, akkor meg nincs miről beszélni. Ez a se veled se nélküled, amit most játszotok nem jó taktika.
2023. máj. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Legrosszabb dolog amit lehet tenni ilyenkor, hogy nincs az kimondva, hogy nem vagy igen.

Ha nem akarsz esélyt adni, hagyd békén, ha meg akarsz mond el.

Minden más csak kínzás.

2023. máj. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek el pszichológushoz.
2023. máj. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz tőle semmi komolyat, akkor ne tartsd vele a kapcsolatot. Egy kapcsolat után nincs olyan, hogy barátság
2023. máj. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Édes istenem...
2023. máj. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor újra együtt akartok lenni vagy sem?Elsőnek ezt kéne tisztázni.
2023. máj. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!