Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit reagálnál ilyen esetben?

Mit reagálnál ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Van egy fiubarátom akinek mostanában rossz kedve van mert nem talál barátnőt pefig nagyon szeretne,én igyekeztem támogatni meghallgattam amennyire tudtam ez a háttérstory

Na most ma kerdezte hogy talalkozunk e,mondtam neki van egy ket dolgom elintezem es utana talalkozhatunk,mondta hogy eljon velem elintezni a dolgokat mondtam rendben,epp egy kerti butor szettet szerettem volna haza vinni es felajanlotta hogy berakhatjuk a kocsijaba,mondtam neki h ingyen semmikepp sem varom ha segit mondta h ha veszek neki egy innivalot az boven eleg,na most amikor felemelte a csomagot es berakta a bevasarlo kocsiba megkert fogjam ne mozduljon el,de akkora sulya volt hogy nem tudtam hatarozottan tartani kicsit mozgott sajnos erre beszolt nekem hogy mar tudja miert nem vagyok a baratnoje,mert 2 napig nem bírná velem...meg tette a megjegyzést,hogy latszik,hogy nő vagyok...annyira bunkónak éreztem,hogy nem tudom hova tenni meg a miertjet sem ertem,ilyen kis aprosag miatt igy elhordani egy baratot?


Meg egy kis hatterstory,hogy sokaig tetszettem neki de megbeszeltuk,hogy baratok maradunk ez mar evekkel ezelott volt...hogy reagaltal volna erre?


2023. máj. 31. 20:38
 1/3 anonim válasza:
100%

Hát aki ilyen ítélkező megjegyzéseket tesz a nők felett általánosságba, az ne siránkozzon, hogy nincs barátnője, vagy senki nem akar vele lenni. Lehet ezt ő maga nem veszi észre, így úgy vélem hogy segítségre lenne szüksége. Világítsd rá hogy ez így nem volt kóser. Ha rád nem hallgat akkor vedd rá hogy kérjen szakértőtől segítséget, mert így a világon egy barátnője nem lesz, vagy pedig mindenki elhagyja.

De ha olyan jó barátod, kérdezd meg őt, hogy mire fel..

2023. máj. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, kilométerekről látszik, hogy még mindig b.ssza az egoját, hogy visszautasítottad. Ezért hozza fel még mindig a témát, még ha ilyen “poénosan” is, és ezért tesz ilyen frusztrációval megtelt megjegyzéseket, hogy “látszik, hogy nő vagy”… Pláne, hogy azt mondta, “ezért nem vagy a barátnőm”, meg még “ő nem bírná veled 2 napig”. :D Így próbálja “megfordítani” a dolgot, hogy úgy érezd/úgy érezze, ő utasít vissza téged, mivel még mindig zavarja az egoját.

Ez is egy példája annak, hogy nem működik egy barátság egy visszautasítás után. Sőt már alapból soha nem voltatok barátok, hiszen neki tetszettél. Nem is értem, mit csináltok itt két éve…

2023. máj. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy le akart itatni
2023. jún. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!