Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Iskola, egyetem után mennyire...

Iskola, egyetem után mennyire könnyű mélyebb barátságokat kialakítani?

Figyelt kérdés
Azt figyeltem meg, hogy az emberek túlnyomó többségének diák korából vannak a barátai, főleg ha ugyanazon a településen is él, ahol született vagy ahol tanulmányait folytatta. Azután már nyilván kevesebb a szabadidő és valahogy belekényelmesednek legtöbben a hétköznapi élet körforgásába, nem igazán nyitottak arra, hogy új embereket engedjenek be az életükbe. Persze egy felszínes kedvesség megvan munkatársakkal, szomszédokkal, de valahogy igazán mélyebb barátságot kialakítani szerintem elég nehéz, mert mégis évek kellenek ahhoz, hogy az valóban egy értékes kapcsolattá váljon. Ha valaki esetleg más városba kerül, hogyan tud jól gyökeret verni ott?

2023. jún. 3. 20:02
 1/4 anonim válasza:
100%
Hát igazad van…Suliban sok osztálytárs akivel beszélgetsz szépen,csúnyán nyitott vagy de ha munkában vagy akkor csak a munkáról beszélgettek és nincs is ott idő beszégetni
2023. jún. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%
Nekem nem sikerült senkivel sem barátságot kialakítani, pedig már 39 vagyok.
2023. jún. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Az iskolában több gyökér volt, mint akikkel utána összehozott a sors.
2023. jún. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez változó. Pl. én mindenhol találtam barátokat. A felnőtt ember is vágyik társaságra
2023. jún. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!