Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volna valakinek kedve beszélge...

Volna valakinek kedve beszélgetni kötetlenül?Eléggé magányos vagyok mostanában, történt egy nagyobb balesetem, és már nem nagyon van mit csinálnom.

Figyelt kérdés

Nem küldök senkinek képet, vagy a facebookom, beszélgetünk itt, vagy hangoustson (a Google saját chat "alkalmazása"?

22N

Email címem: twixyee@gmail.com



2023. jún. 7. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia, persze írj rám mert kicsi a szintem és most nem enged pár percig írni privit.:)
2023. jún. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Tanulsz még valamit?

Dolgozol, - vagy a baleseted miatt ez most nem pálya?

Érdeklődési kör?

Természetet szereted?

Mi érdekel, - amiről szeretsz, tudsz és akarsz is kommunikálni?

2023. jún. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm megtisztelő bizalmadat! Holnap újra, ugyanitt! :D
2023. jún. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Hangouts, ahha, még egy kanu nő..
2023. jún. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem vagyok kamu, de azt érzem senkinek nem kell bizonyítanom semmit.

Én nem vagyok olyan, hogy valakit kamunak nevezzek, csak azért, mert azt gondolom, hogy ugyan úgy pálcát törhetek más emberek feje fölött. Előbb érdeklődöm, és levonom a megfelelő következtetést. MAGAMBAN.

2023. jún. 7. 22:23
 6/9 anonim ***** válasza:
45%
Milyen témákról szeretnél beszélgetni?
2023. jún. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Van itt eg, fazon aki fokyton 22 éves nőnek adja ki magát (évek óta) és csak hangoutson hajlandó kommunikálni. Ráadásul pont ilyen cifra semmitmondó címmel.


Nem unod?

2023. jún. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tényleg nem ő vagyok, most azon gondolkodom hogyan bizonyítsam be anélkül, hogy képet küldenék. Bár az is lehet lopott.
2023. jún. 7. 22:55
 9/9 A kérdező kommentje:
Azért szerettem volna beszélgetni valakivel, mert 5 hónapja tart a felépülésem és azóta nem jártam emberek között és már hiányzik az intrakció. Eddig megvoltam, jártam az orvosokhoz, és a többi, de most már minden is unalmas. Nem vagyok csaló, csak szerettem volna beszélni pár emberrel, hátha megtaláljuk a közös hangot.
2023. jún. 7. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!