Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Már nem lennék fontos a...

Már nem lennék fontos a legjobb barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Az esetek 90%-ában én keresem őt, de ha mégis ő kezdeményezne, mindig csak arról a fiúról beszél, akiért oda van. Mutatja milyen sokat beszélgetnek, de nekem meg mindig azt mondja, hogy azért nem válaszol nekem, csak sokára, mert nincs ideje. Ahogy néztem a beszélgetéseket, a srácnak mindig azonnal válaszol, nekem meg másnap vagy 2 nap múlva. Messenger napra is teszi fel a képeket, hogy merre jár, mit csinál stb. Úgy érzem mindenre van ideje, csak rám nem. Ahányszor összejövünk, mindig a telefonját nézegeti, mintha ott se lennék. Már nem lennék neki fontos? Ezt 2x is megbeszéltük. Azt mondta nagyon szeret, és jobban oda fog figyelni rám, de nem változott semmi. Múltkor itt aludt nálam, de ahelyett, hogy velem foglalkozott volna, csak a telefonját nyomkodta. Azelőtt én aludtam nála, de akkor is a telefonjával volt minden nap elfoglalva :/ Mit gondoltok, hagyjam annyiba?

2023. jún. 8. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Hagyd, le se szr. Ha meg neked lesz valami problémád az már nem lesz fontos csak az övé. Ez fél oldalas barátság, az ilyen nem jó.
2023. jún. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ő mar fiuzik, te még nem. Elhiszem hogy szar de sajnos nem egy szinten vagytok.

ő korán kezdte, ezen sajnos változtatni nem fogsz tudni, probalj jobban szétnézni a barátaid közül hátha van akivel jobban figyelne rád. Közös érdeklődési köröket keress. Sokan vannak akik összejönnének egy pizsipartira.

2023. jún. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!