Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 12 éves vagyok Debrecenben...

12 éves vagyok Debrecenben lakok, nincsen sok barátom, persze vannak barátaim, de nem érzem hogy igaziak lennének. Van, volt egy legjobb barátom de nem egy az érdeklődési körünk nem is egy stílusú családban nevelkedtünk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barátkozzak még vele vagy keressek másik barátot?Ha új barátot akarok mindig én leszek 2 legjobbarát között a felesleges kiscsaj. Azon gondolkodok hogy menjek-e hatosztályos gimibe, csak senki nem megy a sulimból egyedül meg félek hogy klikkesedés lesz és engem kiközösítenek mint most. Nemtom mit csináljak. Szívemszerint mennék de ha ott sem lesznek barátaim de a suliban sincs legjobb vagy jó barátom. Ha van valaki aki Debiben lakik, olyan magányos mint én és hatosztályosba akar menni írjon. Tanácsok is jöhetnek

2012. máj. 22. 18:50
 1/4 Strigi válasza:
Egyetértek az előttem szólóval.
2012. máj. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem:"Pongrácz grof vagyok a körzet buzogánya és eljöttem hogy letépjem a pofátokat:D"
2012. máj. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nálamis ugyanez a helyzet :/
2013. máj. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem menjél el, és ott az új emberekkel, mindenkivel legyél barátságos! Ha tetszenek másoknak a viselkedésed/stílusod, akkor úgy is lesznek igaz barátaid! ;)
2014. ápr. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!