Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Segítséget kérnék ajándékozáshoz?

Segítséget kérnék ajándékozáshoz?

Figyelt kérdés
Ajándékot szeretnék venni egy nagyon jó barátomnak születésnapjára de fogalmam sincs mit vegyek.....nyitott vagyok bármilyen válaszra!?

2012. máj. 27. 21:35
 1/5 anonim válasza:
Ha van valami hobbija, akkor kapcsolódhat ahhoz (pl horgászat-kényelmes horgásszék; számítógép-új játék, egérpad, olvasás-könyv, szeret sörözni-különleges söröskorsó, stb.) Kérdés, h. mennyit akarsz rákölteni.
2012. máj. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ha lányról vagy szó, akkor szerintem dobna egy hátast, ha sajátkészítésű ajándékkal lepnéd meg :)

Nem kell nagy dologra gondolni, csak valami kis apróság!

2012. máj. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Fiúról lenne szó: közös hobbik a sport(torna,Parkour,Free running)...mindennap ezt műveljük...de én úgy gonolom hogy szinte mindene megvan amire vágyik......nem tudom leszűrni a beszélgetésünkből hogy mi lenne az a dolog aminek örülne :/
2012. máj. 28. 10:20
 4/5 anonim válasza:

Akkor valami sportos cucc kéne :) Egy mez, vagy egy kulacs, amin valami idézetek vannak a kedvenc sportolóitól, vagy ilyenek :)

Vagy már elmúlt a szülinapja ? :)) Ha igen, akkor mit adtál neki végül ? :)

2012. jún. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
és mit vettél?
2021. dec. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!