Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi lehet velem a baj? (bővebbe...

Mi lehet velem a baj? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Kb.egy éve észere veszem hogy mindenkinek baja van velem de ilyenek hogy mért így megyek meg hogy mért tudtam a választ olyan rosszul esik hogy pont azok csinálják akik eddig úgymond a barátaim voltak.Igaz van nekem is rossz tulajdonságom pl. mindig a értebb társaságot kerestem/keresem és nem csak pasik terén de szeretem a kisebbek is csak nem annyira.13/L

2012. máj. 28. 02:52
 1/7 anonim válasza:
100%
Mit értesz nagyobbak alatt?
2012. máj. 28. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Úgy látszik, akiket eddig a barátaidnak hittél, nem is a barátaid. Keress olyan barátokat, akik nem kritizálnak, és olyannak fogadnak el, amilyen vagy!
2012. máj. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem pasikat még abszolút nem kéne keresned...keress új barátokat inkább a saját korosztályodból
2012. máj. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A nagyobak alatt 14-23 éves kor persze a fiuknál nem ott max 15 és most van az első barátom
2012. máj. 28. 18:04
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !
2012. máj. 28. 18:05
 6/7 anonim válasza:

Hát, ne foglalkozz velük, érettebb vagy, ami ritkább.... :) Ha idősebbekkel akarsz barátkozni, tegyél úgy...:)

Egyébként a kedvenc mondásom: Isten állatkertjében a kerítés mindig is megvalósulatlan utópia marad.

2012. máj. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
csak az a baj hogy az osztályba mindig én csinálok mindent mégse köszönik meg
2012. máj. 29. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!