Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ez szép dolog?...

Szerintetek ez szép dolog? (lent) Hogy ezt csinálta

Figyelt kérdés
6 éve járunk 1 osztályba ő mindig kitűnő volt, most úgy néz ki ,hogy én is az leszek,de ma az angol nagydogája 4-es lett ,nekem meg 4,5 2 pont híján neki is az lett volna !! elkérte a dolgozatot talált benne egy hibát amit a tn nem vett észre ,s kivitte ! és nekem 4-es lett !! a tanárnő tudta miért csinálta ezt ! ,mert nem tudta elviselni ,hogy másnak jobb lett ,mint neki!!

2012. máj. 31. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Tényleg nem volt szép dolog tőle, nagyon irigy lehet.
2012. máj. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem, az sokkal szebb lett volna, hogy egy olyan eredményre legyél büszke, amit igazából nem is érdemeltél ki. Viccet félretéve, nem szép, de te se vagy ám szent, úgyhogy semmi okod felháborodni.
2012. máj. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ott helyben memondtam volna neki, hogy elmehet ő a bús büdösbe, aztán hagynám a én is a francba, majd talán rájön, hogy mi a normális, és nem tesz iyen baromságokat később mással.
2012. máj. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

nem ,nem vagyok szent !!! de szemétláda mocsadék se!!

Kösz a válaszokat!!!

2012. máj. 31. 21:02
 5/7 A kérdező kommentje:
egyébként meg sok ember lenne büszke 34 pontos ANGOL NAGYDOLGOZATRA!!!
2012. máj. 31. 21:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondanám, h ez legyen az életben a legnagyobb bajod, de te is tudod, hogy lesz ennél sokkal nagyobb is. Tedd túl magad rajta, mert egy idő után a barátaid is unni fogják, ha minden apróságon napokig görcsölsz és sajnáltatod magad.
2012. máj. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudom nagyon jól ,de ha ez veled történt volna te is így reagálnál !! én nem sajnáltatom magam!! De kösz !!És egyébként a tanulságot levontam: az életben nincs senki akire számíthatunk!!!:)(számíthatok)
2012. máj. 31. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!