Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha a legjobb...

Mit tegyek ha a legjobb barátnőmmel összevesztünk?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 2 napja vesztem össze, mert egy fontos dologról hazudott nekem.Óvoda óta ismerjük egymást, és sajnos nem tudom elképzelni az életemet nélküle.Nagyon rosszul érzem magam miatta, de megfogadtam,hogy nem szólok hozzá amíg nem kér bocsánatot.Eddig mindent megosztottunk egymással és rengeteg közös tervünk volt, én mindig megbíztam benne, de most valahogy nem megy még az sem hogy én kezdeményezzem a kibékülést.

Kérlek segítsetek, mert félek, hogy ha ki is békülünk nem lesz már minden a régi



2012. jún. 1. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele, hát ha valami nyomós oka volt hogy hazudott neked. Ilyen hosszú barátságot nem hiszem hogy ok nélkül meg reckírozna.
2012. jún. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hosszú lesz, de elmondom min vesztünk össze.

Eleinte hárman voltunk barátnők de nemrég elkezdte mondogatni,hogy engem nem bír a harmadik lány,és hogy már ő sem bírja.3 napja beszéltem egy lánnyal aki megmondta hogy ez nem igaz és hogy engem már folytonosan kibeszél, bárkivel.Utána mondta meg a harmadik lány hogy ez nem igaz, és hogy engem nem bír ő.Tudod követni?

Akkor tűnt fel amikor együtt fagyiztak. Utána megkérdeztem tőle hogyhogy fagyizgatnak, miközben ő állítólag utálja azt a lányt.Erre ő azt mondta hogy már kibékültek.Amikor megkérdeztem, miért nem monda el, azt mondta:NEM RÁD TARTOZIK.Erre pipa lettem.Másnap megkérdeztem a harmadik lányt,ő azt mondta hogy az a lány meg neki mondta hogy én nem bírom őt.Ezt érted eddig? Másnap mindenről megkérdeztem amit eddig hallottam, ő meg annyit se mondott hogy bocsi.Érted?

De lehet hogy igazad van és nem kéne veszni hagyni ezt a barátságot...

Azért köszi.

2012. jún. 1. 15:35
 3/7 anonim válasza:
Szerintem csak kiakar sajátitani magának vagy féltékeny nem tudom. De azér beszéljétek meg.
2012. jún. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Annak kéne történnie, de nem megy. Talán annyira félek vagy mert meg akarom tartani a büszkeségem, nem tudom. Azért köszi.
2012. jún. 1. 21:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha szeret(nem úgy értve) bocsánatot fog kérni de ha nem akkor neked se kell olyan olcsó barát mint ő mellesleg soha sincs teljes szívből 3mas barátság 90%a végén a fő csajszi akit mind a 2ő bírt valakihez fog menni vagy kisajátítja valamelyik és hopp az az 1 aki ott marad pipa lesz és örök bosszút esküd és amikor majd pakolja a cuccokat a padláson anyukaként talál egy képet ahol mind a hárman boldogan vigyorognak végén csak kuncog rajta és annyit mond:édes kamaszkor.
2012. júl. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem is volt 1 ilyen barátnöm aki ezt csinálta velem meg még 1 lánnyal.Nem érdemes rá pazarolni az idödet.1000x jobb barátot találsz helyette.Eleinte sajnálni fogod mert rég ota ismered de ez idövel jobb lesz hidd el.:)
2012. júl. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

De valamiért úgy érzem, hogy nem tudok nélküle boldogulni semmiben.Mi kiegészítettük egymást egészen 9 éven át!De jött az a másik lány, és egy hónap alatt minden tönkrement. :(

Nem tudom miért nem tudom csak úgy otthagyni, mert talán mindkettőnknek jobb lenne így, az egyetlen gond csak az, hogy pontosan tudom, hogy az a lány csak kihasználja.

2012. júl. 29. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!