Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez neki miért jó?

Ez neki miért jó?

Figyelt kérdés

Van (volt) egy "barátnőm.

Tavaly nyáron minden nap együtt mentünk a strandra.. minden délutánt együtt töltöttünk stb.

Aztán jött egy kis vita.

Kb. 2-3 hónapja hihetetlen bunkó velem.

Egy helyre járunk táncolni még csak vissza sem köszön.

Van táncon egy srác (jó fej, minden, elvagyunk) ma valamit mondott neki.. a srác végig bunkó volt.

Jövő szombaton ön hozzánk bulira (nem a csaj) akkor megbeszélem vele.

De most miért csinálja? És én mit csináljak vele? Nagyon elegem van.. kezd minden össze jönni és a elszúrja nekem..

14/l



#lány #barát #vita #barátnő..volt
2012. jún. 1. 23:02
 1/7 anonim válasza:

Valószínűleg haragszik a lány még a vita miatt, és úgy van vele, hogy nehogy már összejöjjön neked valami, vagy esetleg neki is tetszik a srác.

Viszont, ha te semmi rosszat nem tettél, akkor ne aggódj, mert biztosan meg tudjátok beszélni a sráccal.

A csajt meg kérdezd meg, mi a problémája, és hogy nem tudnátok-e ezen változtatni.

2012. jún. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt a vitánkat elméletileg le tisztáztuk..de nagyon elegem van már..lehet beszélek vele majd fb-on.. :/
2012. jún. 2. 07:54
 3/7 anonim válasza:
Ha rám hallgatsz, ne facebookon (30 vagyok, fiatalos felfogással, én is használom az új technika vívmányait, sőt élni se tudnék nélküle), de ezt inkább személyesen, mert úgy tudjátok igazán tisztázni. Sok sikert, és remélem összejön a sráccal valami:)
2012. jún. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szerintem is jobb személyesen.. de olyan elegem van már.. :@

A sráccal meg megbeszéljük.

Kedd:tánc

Szombat: buli

Addig kitudja hányszor találkozunk míg 30.-a lesz mert akkor együtt (velük megyek) megyünk versenyre. (az ő lovának a csikójával)

Meg vele meg tudom beszélni.. a csaj a kérdés már csak.. :||

2012. jún. 2. 13:36
 5/7 anonim válasza:

Elhiszem, hogy eleged van, tedd meg az első lépést, aztán majd alakul!

Ha utána is ilyen marad a csaj, akkor ne fuss utána, nem éri meg, bőven találsz még normális barátnőt;) Én egy éve találtam meg, addig csak felszínes barátnőim voltak.

És drukkolok a versenyhez!

2012. jún. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Már nem is érdekel a barátsága..

Köszi.

2012. jún. 2. 15:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát ennyi
2022. szept. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!