Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elitél, vagy jót akar? Igaz...

Elitél, vagy jót akar? Igaz barát?

Figyelt kérdés
Igaz barát az, aki miután megtudta, hogy füveztem (egy slukk volt - és ezelőtt egy évvel ő is kipróbálta, mitöbb 3-szor is füvezett) szóval miután megtudta haragszik rám és elitélni teljes mértékben és vele együtt engem is? Egy évvel nagyobb nálam és mondta, hogy semmi jó nincs benne és ha egy módom van rá kerüljem el és ne próbáljam ki... Ennek ellenére és kipróbáltam immár másodszor és ő most nagyon haragszik rám... Ez minek a jele? Egy igaz barát megért és leszid, hogy miért nem hívtam őt is, vagy haragszik és megpróbál megállítani?

2012. jún. 2. 12:55
 1/7 anonim válasza:
90%
igaz barát, és megpróbál leállítani, mert ő tudja milyen, és nem akarja h bajod legyen.
2012. jún. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Barát és nem bologató kutya. Nem biztos, hogy haragszik rád.
2012. jún. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Az igazi barát nem hagy mindent rád, hanem igenis szól, ha úgy gondolja, hogy helytelen döntést hoztál. Ez azt jelenti, hogy törődik veled.
2012. jún. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szerencséd van amiért ilyen barátod van, főleg hogy nem a szüleidnek/ rendőrségnek szólt....más ez tette volna, az biztos.

szerencsésnek tudhatod magad.

De amúgy miért szoktál rá? és milyen amúgy?

2012. jún. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát most már én is belátom, hogy igaza van és tényleg ez csak azt mutatja, hogy törődik velem... Amúgy.. érdekes :D Nem szívtam még el egy fél cigit (bár aztmondják minimum annyi kell, hogy megtudd milyen a hatása rád) így eleinte picit szédültem s utánna jobban vigyorogtunk ezen-azon :P
2012. jún. 6. 10:23
 6/7 anonim válasza:
Szerintem egy olyan ember, aki csak 3x próbálta, nem igazán tud arról mesélni, hogy milyen... Arról nem is beszélve, hogy mivel mások vagyunk mindenkinek mást is ad.
2012. jún. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igaz barát, jót akart
2022. szept. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!