Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tudnék csinálni?

Mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés

Volt egy fiú aki a legjobb barátom...volt... aztán mind aketten elkezdtünk többet érezni egymás iránt. MEg próbáltuk..a kapcsolat nem működött, egyr ekevesebbet találkoztunk, mind kettőnk családjában feszkós időszak volt és ezt szinte egymáson töltöttük ki. Egy idő után me guntuk és úgy döntöttünk ,hogy befejezzük ezt a nem tudom micsodát...mert ez nem járás volt az tuti XD. Elgondolkodtam a dolgon és úgy érzem ,hogy nem lettünk szerelmesek csak nagyon megszerettük egymást mint lelkitársak, mert alapvetően nem kívántam meg semmi csak jó volt vele lenni meg elmondani neki a dolgokat amik velem történtek. Hirtelenjében a "szakítás" utána meg változott és nagyon modortalan lett és azt mondta h csak velem ilyen és mondtam neki h próbáljunk meg normálisan viselkedni egymással ...de ez neki nem ment és közöltem vele ,hogy utolsó esélyként annyit hogy ha mégegyszer bunkó leszel velem akkor többet nem beszélünk.Ez megtörtént. Már március óta nem beszélünk és mint barát hiányzik. Viszont lett egy kapcsolatom amiben nagyon boldog vagyok és nagyon szeretem a páromat tehát felmértem a helyzetet és olyan nem érzek a volt legjobb barátom iránt mint a párom iránt. Az hiányzik ,hogy mindent meg tudtam vele beszélni és tanácsokat adtunk egymásnak, egymás legfőbb bizalmasai voltunk. Minden veszekedésnél én voltam az aki bocsánatot kért még akkor is mikor nem én voltam a hibás...

Most viszont nem akarok ráírni ,hogy legyünk újra barátok ,de hiányzik. Mit tegyek?



2012. jún. 3. 21:14
 1/3 anonim válasza:

A mostani párod nem a legjobb barátod? Vele nem tudsz megbeszélni mindent?

A másik fiút hagyd,ha nem akarsz tőle semmit,mert szerintem ő szerelmes beléd és kár lenne kínozni őt azzal,hogy magad mellett tudod,ha egyszer soha nem lehettek egy pár.

2012. jún. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fiú-lány barátság NEM létezik. Akárki akármit mond, a tapasztalatok és a statisztikák ezt mutatják, ha pedig létezik-is, csak ideig-óráig tart, amíg az egyik fél nem kezd el többet érezni a másik iránt. Ennek itt vége lett, meg kell tanulnod elengedni őt és továbblépni.
2012. jún. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: De igen :)

Második válaszoló: Rendben.

Igazatok van ha jobban bele gondolok... és meg fogadom a tanácsokat, észben tartom azt amit írtatok :)

Köszönöm.

2012. jún. 4. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!