Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondoltok a fiú lány...

Mit gondoltok a fiú lány barátságról?

Figyelt kérdés
létezik? meséljetek a tietekről!

2012. jún. 4. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Létezik. Én fiú vagyok, ő meg leszbikus (nem egy butch, kifejezetten nőies). Mire vagy kíváncsi?
2012. jún. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Létezhet, de az előbbi esetet kivéve könnyen átalakulhat.
2012. jún. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
az érdekelne, milyen közös programjaitok vannak? mindent meg tudotok egymással beszélni? ha az ő barátsága mellett van egy párod, vannak oylan dolgok, amiket csak neki mondasz el?
2012. jún. 4. 15:38
 4/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Ugyanolyan programjaim vannak vele, mint a másik jó barátommal (3an nagyon jóban vagyunk), koncertekre megyünk, beülünk valahova beszélgetni. Annyi különbség van, hogy a fiú jó barátommal sporttal kapcsolatos (űzni és nézni) dolgokat gyakrabban előfordulnak, mint a lánnyal, míg vele inkább kultúrához közelebb álló rendezvények(kiállítások, előadások) esetében nagyobb a százalék.


És igen, vannak is olyan dolgok, amiket csak vele beszélek meg - legutolsó barátnőm féltékeny is volt rá (pedig rajta keresztül ismertem meg őt is), viszont az előtte lévő teljesen jól vette ezt, semmi baj nem volt belőle (tovább is tartott a kapcsolatom vele :P)

2012. jún. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat, a továbbiakban is érdekelne az idetévedőké :)
2012. jún. 4. 15:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban volt két fiúbarátom, de mindkettőnknek valaki más tetszett.
2012. jún. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szerintem létezik.De viszont ha kikezdessz vele akárhogyan és ő nem szeretne tőled barátságon kívül semmit ,egy idő után nem fog meghallgatni.
2012. jún. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak lány barátaim, akik tényleg csak barátok!
2012. jún. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Miért ne létezne/:)?

Főleg ha nem az esetei egymásnak az illetők, sok olyan van..

2012. aug. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!