Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy egy csomóan...

Miért van az, hogy egy csomóan írják itt gyk-n hogy milyen magányosak, meg nincsenek barátaik, aztán meg ha írok, hogy legyünk barátok, nem is válaszolnak?

Figyelt kérdés
itt egy magányos lány

2012. jún. 25. 09:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok a netes csaló, sokan nem szeretnek interneten barátkozni, növekszik a bizalmatlanság. Meg gondolom sokan csak feljönnek elpanaszolni a bajukat, amikor összevesznek egy barátjukkal, hogy milyen rossz nekik, aztán meg csak kibékülnek. Hét közben meg van a sok depressziós, hétvégén 70%-uk eltűnik, mert kiderül, hogy csak van társasági életük (persze maradnak is páran).
2012. jún. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Itt pedig egy magányos fiú. Beismerem, sajnos én is szoktam olyat csinálni, hogy nem válaszolok. Jelenleg van kettő ilyen, kb. egy hete várják a válaszomat, de hiába. Általában akkor nem válaszolok, ha nem látok a másikról képet, nem tudom elképzelni kinek írok. Vagy az, amikor a beszélgetőpartnerem első két mondatából, írásstílusából kiderül, hogy nem igazán fogom elfogadni a személyiségét, akkor nem szoktam írni. Néha előfodrul, hogy leírom, ne várjanak több üzenetet ezért és ezért. Azonban van néhány itt megismert ember akivel tartjuk a kapcsolatot, Facebookon vagy e-mailben.
2012. jún. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kérdezö ,te hol laksz?
2012. jún. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Miért kérded? Ha ismerkedni akarsz, írj privit.
2012. jún. 25. 15:59
 5/7 anonim ***** válasza:

Na az ilyeneket én is utálom, de nagyon !!!

-egy másik magányos lány-

2014. jan. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5-ös

Esetleg szeretnél barátkozni így interneten keresztül?:)

2014. jan. 10. 21:42
 7/7 anonim válasza:
Kérdező vs. 5-ös, na most ti összebarátkoztatok, vagy az 5-ös sem válaszol? :D
2014. júl. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!