Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen barát az, aki ha rossz...

Milyen barát az, aki ha rossz kedvem van háttérbe szorít?

Figyelt kérdés

Amikor rossz kedvem van és leghangolt vagyok valamitől, valamiért... vagy egyszerűen rossz napom van, nyűgös és hisztis (19/F) akkor "közli" a barátom (mármint nem szó szerint csak nagyon finomam jelzi), hogy neki is rontom a hangulatát és szóljak majd mikor helyrejött a kedvem. S addig nem szól hozzám, amíg én nem teszem tehát... semmi. Se egy telefon, hogy na mi van, semmi semmi. Még ha összefutunk is alig köszön és kerül.

Milyen barát az ilyen? Ő is 19 éves, sülve főve együtt bulizunk...

Mit tegyek? Mindig, akárhányszor összekapunk vagy megharagszunk egymásra mindig én és csak én töröm meg a jeget és hívom fel, hogy na mivan? Most is én kellett telefonáljak neki, hogy megyünk-e valahová?

Hogy is van... "Aki nem keres annak nem hiányzol?"...?



2012. jún. 28. 14:58
 1/3 anonim válasza:
100%
Aki igaz barát az nem csak akkor barát,ha jó kedved van! Hanem mikor rossz kedved van,akkor is melletted áll,és próbál jobb kedvre deríteni! Ez csak magánvélemény! De szerintem nem szabad mindig neked kezdeményezni a bocsánatkérést. Már biztos szépen megszokta,hogy mindig te kezded a békülést,ez így nem mehet tovább! Beszéld meg vele..Vagy tudod,mindenki azt kapja amit érdemel:)
2012. jún. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, az elsőnek (előzőnek) igaza van, ez nem barát. de azért beszéld meg vele először, és csak akkor szakítsd meg a barátságot, ha nem érti.
2012. aug. 10. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem valami jó
2022. jan. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!