Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Többségében a fiúk vagy a...

Többségében a fiúk vagy a lányok között alakul ki erősebb barátság?

Figyelt kérdés
Olyan ami mély és tartós.

2012. jún. 30. 17:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Igen. Nekem is van lány barátom fiú létemre aki csak barát! Sokkal értékesebb egy fiú-lány barátság, mint az egyneműek barátsága!
2012. jún. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem a fiúk között, többségében.
2012. jún. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem egyértelműen a fiúk közt, mondom ezt lányként. Valahogy a nők többsége erre képtelennek látszik, tisztelet a kivételnek.
2012. jún. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
A lányok hajlamosabbak az irigykedésre, és arra, hogy kibeszéljék egymást. Mondom ezt én is lányként.
2012. jún. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Értem. De miért kell ezt háromszor leírnod?
2012. jún. 30. 19:18
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen háromszor? Ha nem tűnt volna még fel, több ember is lehet ugyanannyi százalékos. Jézusom.
2012. jún. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Errefelé egyformán alkalmatlan az erősen kötődő kapcsolatokra mindenki, a lányokra a 'nyelvemmel-tisztogatom-az-ánuszrózsád,-miközben-mocskollak-a-hátad-mögött' mentalitás jellemző, míg a fiúk között őszintébb viszony épül ki ugyan, de olyan felszínes, amilyen csak elképzelhető. Valódi slamasztikában konkrétan szemközt röhögik a másikat. Egy-két kivétel, mint mindig, e téren is akad, igazán csak elvétve.
2012. jún. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok, és nekem nem legjobb barátnőm, inkább egy legjobb baráti köröm van (négyen vagyunk lányok). köztünk sokkal jobb a barátság, mint a legtöbb esetben, tényleg őszinte, igazi barátok, akikre lehet számítani. Azért írom így, mert lányként úgy látom, a lányok nem mindig képesek NEM kibeszélni egymást, amit szörnyűnek tartok, és eléggé megvetek/elítélek. Ezért is nem voltam túl menő gimiben. A fiúk pedig rossz esetben nem igazán osztják meg egymással a gondolataikat, nem kérnek egymástól tanácsot, mert ugye az nem férfias. jó esetben nagyon mély a barátság, szerintem tartósabb, mint a lányoké.
2012. aug. 10. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Szia nekem két legjobb barátom van. Az egyik egy lány a másik egy fiú. A sztori mellékes pontja, hogy utálják egymást. A lényeg, hogy nekem lányként a fiú barátom sokkal... hogy mondjam... jobb legjobb barát. Sokkal jobban kötődöm hozzá, sokkal jobban és őszintébben tudok vele beszélni pedig a köztünk lévő kapcsolat sokkal (de tényleg sokkal) később alakult ki mint a lány legjobb barátnőmmel.

És félreértés ne essék kizárólag barátok vagyunk a fiúval.

2012. aug. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Aki igazi barátom volt, az nekem még mindig az, rendben, egy kivétel van, azért mert vele annyira más felé terelődtünk 6. után, hogy elhanyagoltuk egymást. Nővéremnél - húgomnál- lányismerősöknél látom, hogy vannak/voltak ezek a "nembeszélekvelemertmegbántott" összeveszèsek , köztünk a barátaimmal sose volt ilyen. Viszont az igaz, hogy van olyan barátom, akivel felszínesek vagyunk, és egy igazi legjobb barátom van, akivel tényleg mindenről beszélek.
2012. szept. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!