Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az embernek hány legjobb...

Az embernek hány legjobb barátja lehet?

Figyelt kérdés
Én eddig úgy gondoltam, hogy a 'legjobb'barátból csak egy van? vagy nem? :D

2012. júl. 8. 23:55
 1/5 anonim válasza:
Igen..szerintem is csak egy van a legjobb barátból.Ha hárman vagytok legjobb barátok, valaki mindig ki van "szorítva"..legalább is szerintem.
2012. júl. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem legjobb barátból csak 1 lehet.

Igaza van az elsőnek, 3-an nem jó legjobb barátoknak lenni, valaki tényleg mindig kiszorítva érzi magát, tapasztalatból mondom. És ilyenkor jönnek a veszekedések.. mi még akkor csak 13-14 éves kislányok voltunk, azóta csak az egyikükkel tartom a kapcsolatot, akivel legjobb barátok vagyunk. :)

2012. júl. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát én is azt hittem..

Mi négyen voltunk és az egyikükkel régebb óta legjobb barátok voltunk (akkor csak 13-14évesek és mi abban mások voltunk a többiekkel ellentétben, h nem jártunk buliba, nem voltunk soha részegek és hasonló-de ez a normális szerintem) A csapatunkbam nem voltak konfliktusok..mindenki mindenkivel jól kijött. minden rendben volt. Most meg a (volt)legjobb barátnőm teljesen más társaságba került, akik felszabadultabbak, meg más az életstílusuk (nem azt mondom, h alkoholizál). És hárman maradtunk..és hiába ott van a másik kettő (akiket szintén nagyon szeretek és becsülök) de hiányzik a 'legjobb barátom'. Már beszéltünk erről négyen..megbeszéltük, hogy oké, hogy neki vannak rajtunk kivü más barátai, de mintha azokkal lenne igazán önmaga, és ha neki úgy jobb, akkor oké, menjen.. de hát mégis úgy érzem, hogy cserben hagyott. Mondta, hogy neki azok ugyanugy a legjobb barátai és, hogy minket is ugyanugy szeret, Ehhez képest már nem beszéltünk rendesen több mint egy hónapja és ő nem is keresi a mi társaságunkat, nem tervez találkákat, de az uj barátaival igen. Velük beülni jár, stb, nekünk egy üzenetet se küld.

Igaz, h a mi társaságunk nem ilyen, de azért nem kell elfeledkezni az álitólagos legjobb barátról..vagy igen? Úgy érzem, hogy csak minket hármunkat, a megmaradtakat bánt, h szétment a társaságunk, nem hiszem, hogy ő sirt is valaha ezért. sőt, ő azt hiszi, minden rendben van. . Nagyon rosszul esett, hogy amikor egy kicsit mosolyszünet volt el ment beülni az új barátjaival és én meg egyedül kullogtam magamnak előttük suli után, mert egy úton mentünk haza, és ő még meg sem kérdezte, h nem akarok e menni, de olyan lányt, akit nem szeret nagyon, azt meghivta.. Milyen barát az aki hadja az állitólagos számára egyik legjobb barátját (mert, h szerinte több legjobb barát van, közbe mim ég olyanok voltunk, mint a tesók) egyedül kullogni?

2012. júl. 9. 01:02
 4/5 A kérdező kommentje:
most már 18ak leszünk... ez a rossz helyzet kb már év elejétől tart. Most már ott tartok, hogy már ha jönne is vissza, egyszerűen nem tudnák hozzá úgy viszonyulni, mint régen. Már nem is tudok vele miről beszélni..
2012. júl. 9. 01:04
 5/5 anonim ***** válasza:
1 - azért legjobb
2021. dec. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!