Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barát az - és ha igen akkor...

Barát az - és ha igen akkor milyen, aki cserbenhagy egy Forma1-es futam miatt, mert látnia kell?!

Figyelt kérdés
Az egyik barátunk F1 bu*i, de szó szerint. Minden futamot látni akar. A minap elmentünk kirándulni a haverokkal, jó messzire - ő is kocsival jött és kihozott pár embert. Tudta, hogy nehézkes a szállítás de ennek ellenére hazament mert futam van. Esze ágában sem volt visszajönni és bár azt sem kérdezte meg, hogy mivel megyünk majd haza. Egyszerűen lelépett. Barát az ilyen?

2012. júl. 22. 18:10
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Ismeritek, nem? Akkor meg minek akadtok ki rajta? Ha tudjátok - márpedig, ha tudjátok, hogy minden futamot látni akar, és elég jól ismeritek, tudnodok kellett -, hogy mindenképp visszamegy a futamra, miért nem voltatok előre látóbbak, és nem kerestetek előre egy alternatívát, aki a hazaszállítást is vállalja?
2012. júl. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Figyelj, ismertük vagy sem, számoltunk vele vagy sem - ha kimegyek egy közösségbe nem hagyok ott mindenkit egy Forma1-es futamért. Ápropó volt TV, sőt eltudtuk volna intézni a szállodában, hogy plazmán nézhesse - mégis hazamanet. Ennyit érünk neki?
2012. júl. 22. 18:39
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Igaza van az elsőnek! Számíthattatok volna erre! Am meg el kell fogadni! Mi se jövünk ki a haverokkal, mert én nézném az f1-et és a wtcc-t, a többiek meg a pankrációt néznék.
2012. júl. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Lehet ürügy volt az f1-es hazamenetel, tuti benne volt azis, de lehet kapott valami rossz hírt, lehet nagyon rosszul lett stb...
2012. júl. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mért, az olyan barát, aki személyes csicskának nézi a másikat? Ha tudod, hogy dolga van, akkor minek tervezed bele a saját programodba? Kérni mindent lehet, szó nélkül elvárni nem kéne!
2012. júl. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ismerjük annyira, hogy 100% hogy nem volt semmi a háttérben. Csak a Forma1. És még mindig kiállok amellett, hogy fontosabb neki az F1, mint a barátai.
2012. júl. 22. 18:50
 7/10 anonim válasza:
Nem ő a rossz barát hanem te, mert nem tudod hogy neki mi a fontos és legfőképp ezt nem tudod tiszteletben tartani.
2012. júl. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hagyjatok már, nehogymár én kellene kellemetlenül érezzem magam mikor a Forma1-ért mindent, a haverokért meg nem képes visszajönni vagy legalább elnézést kérni... Egy olyan csapatban vagyunk ahol mindenki számíthat mindenkire, és igen meló is volt a kiránduláson - nem csak sörivászat és szauna. Mondhat ki mit akar.
2012. júl. 22. 20:38
 9/10 anonim válasza:
78%

#8

Nekem nagyon úgy tűnik, hogy neked a barátság annyit jelent hogy kihasználsz barátság címszó alatt másokat lesz@rva hogy nekik mi a fontos.

2012. júl. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
b+ f1 2 hetente van egyszer sztem azt nyugodtan i lehet bírni amg vasárnaponként azt a 2 órát végignézi ,neked talán nem számít de neki ezfontos
2013. jún. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!