Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Igaz barátnő sz ilyen?

Igaz barátnő sz ilyen?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőmnek mondja magát, de :

-Amikor látom, hogy baja van, és megkérdem, hogy miaz, ezt válaszolja : SEMMI. Próbálom faggatni, és egyre idegesebb lesz, végül meg összeveszünk.

-Minden veszekedéskor, vagy mikor eltér a véleményünk, neki kell igaza legyen, én meg egy hülye állat avgyok, aki mindig mindent elb*sz.

-Azért nem jön velem találkozni, mert nagyon meleg van. (De megjegyzem : strandra el tud menni)

stbstb. Ezt még folytathatnám...

Persze tudom, ez így egyértelműen nem igaz barátnő, de vannak olyan megnyilvánulásai, amikor hálát adok az Istennek, hogy van 1 ember, akire támaszkodhatok, aki meghallgat és megért. Össze vagyok zavarodva. És annyi mindenről lemondtam miatta, hogy az szinte megszámlálhatatlan..Rengeteg áldozatot hoztam érte. Csak szerintem ez neki nem tűnt fel. Olykor azt hiszem kihasznál... Nem értem, mi van??!



2012. júl. 26. 11:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Az nem igaz barátnő, aki csak néhanapján videlkedik veled barátnőként. Ő egy kétszínű lány! Keress magadnak jobb barátnőt!
2012. júl. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!