Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak igaz barátaitok?

Vannak igaz barátaitok?

Figyelt kérdés

Én nemrég jöttem rá, hogy nekem nincsenek...ha én nem írok e-mailt, senki nem ír, ha nem veszem fel a telefont senki nem hív, én ajánlom fel csak a segítségemet másnak.

Van itt valaki ilyen magányos? Viszonylag új az egyedüllét érzése és nem tudok mihez kezdeni vele.

Ti hogy vagytok ezzel? :(



2012. júl. 26. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
22éves vagyok nekem sem voltak igaz barátok, barátok voltak de igazi hűséges barátok soha. A legrosszabb a serdülőkorban volt amikor igényli az ember a jó társakat de ha nem találsz rá vagynem alakul ki akkor bizony belefogsz fásulni nemfogod igényelni, nem fogod érezni a hiányát, megtanulsz magadra támaszkodni ilyentéren. Persze ez nem azt jelenti hogy nen lesz társaságod vagy teljesen elkülönülsz a társaságtól csak megtanulod nélkülözni az igaz barátokat. Legalábis én így érezek.
2012. júl. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyre kevesebb. Igaz barát meg szerintem egy se.
2012. júl. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Aha. Én is ezt vettem észre. De én szeretnék ezen változtatni. Szívesen segítek, beszélgetek akárkivel, de embereknek úgy látszik erre nincs igényük. Nekem meg felszínes kapcsolatokra nincs, rámászni meg senkire nem fogok.
2012. júl. 26. 13:56
 4/8 anonim válasza:
Vannak!!!!
2012. júl. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

"ha én nem írok e-mailt, senki nem ír, ha nem veszem fel a telefont senki nem hív, én ajánlom fel csak a segítségemet másnak"


Szerintem a barátság nemcsak erről szól. Nézz utána a barátság néhány definíciójának.


"Szívesen segítek, beszélgetek akárkivel, de embereknek úgy látszik erre nincs igényük."


Csináld azt amit én, böngészd a gyakorikérdések megfelelő kategóriáit.

2012. júl. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem ezt kérdeztem, de köszönöm a próbálkozást! :)

És nem is ebben látom a megoldást.

2012. aug. 2. 20:46
 7/8 anonim válasza:
Nekem csak 1 van, de 3 éve úgy voltam, mint te...
2012. aug. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nekem is egy van.

De néha azért jó lenne más is. Ötleteim már vannak. ;)

2012. dec. 9. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!