Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ciki vagyok? Miért nem beszél...

Ciki vagyok? Miért nem beszél velem élőben?

Figyelt kérdés

Egy sráccal(osztálytársam volt 8 évig az általánosban és gimnáziumban egy tagozaton vagyunk,szóval ott is) chaten és sms-ben órákat tudunk beszélgetni,van olyan,hogy egész éjszaka beszélgetünk(mint most is például).Meg ha kettesben vagyunk,akkor is tök jól elvagyunk,dumálunk és hülyéskedünk.De ha ott vannak mások is,akkor úgy tesz,mintha nem is ismerne,alig szól hozzám,csak ha muszáj...Viszont minden dolgát megbeszéli velem,hogy éppen melyik barátnőjét hogy vegye rá,hogy lefeküdjön vele,hogy szakítson velük,éppen milyen gondjai vannak,néha ajándékot vesz és párszor már nálunk aludt,szóval jóban vagyunk.


Nem értem,hogy miért csinálja ezt.Jó,nem vagyok olyan ultramenő,mint ő,de azért nem kéne úgy tennie a barátai előtt,mintha nem ismerne...



14L



2012. júl. 30. 00:27
 1/5 anonim válasza:
100%
Gondolom ő is korodbeli a leírás alapján. Fiatalok vagytok még, ő biztosan. Szégyellős, és "égő"-nek tartja, hogy egy lánnyal látják. Nem kell félned, ez idővel változni fog, ilyenkor még a fiúknak ciki lányokkal mutatkozni. :)
2012. júl. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Dehogynem szeret lányokkal mutatkozni...Folyton új barátnői vannak,akikkel képes mindenki előtt smárolni,szóval egyáltalán nem szégyenlős.
2012. júl. 30. 00:58
 3/5 anonim válasza:

Te csak úgy vagy neki.Szégyell téged mások előtt,de beszélgetni minden bizonnyal jó lehet veled ha így van ahogy írtad.

Az első mondatot úgy kell értelmezni hogy te "majd" lehet hogy kellesz neki mint barátnő.Ezt abból gondolom hogyha vett ajándékot,meg nálatok aludt egy párszor.Lehet hogy fél bevallani h szeret bár ez hülyeség mivel veled beszéli meg kit akar megfektetni.Bár semmi se lehetetlen.

Ismerősömék is így jöttek össze,1évig a legjobb barátok voltak és láss csodát február vége óta együtt vannak.

Érdekes.

2012. júl. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem,ha annyira jóban vagytok,akkor ezt is meg tudjátok beszélni egymással!Egy próbát megér.
2012. júl. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

sajna van ilyen, fiúknál gyakran (de lányoknál is előfordul), h egy csomó dolgot cikinek éreznek, ami esetleg a "gyengeségüket" bizonyítaná. mert egy tini srácnak gyengeségnek számít, ha ragaszkodik egy lányhoz, mint barátnőhöz, és mindent megbeszél vele. ha ezt szájra vennék a haverjai, pillanatok alatt kinevetnék, h neki lány barátja van, akivel lelkizik. nem elég "macsós" dolog, érted? szóval nem veled van a baja, hanem a saját imidzsével, sztem.

beszélhetsz vele erről, csak tudd, h valószínűleg nincs mit tenni, nem fogja bevállalni, h beégjen a haverok előtt.

emellett pedig igenis lehet szerelemszaga a dolognak, bár azért ne igyál rá mérget. ha tényleg jól érzi magát a társaságodban, akkor lecseng ez a havermániás korszak, és rájön, h mindennél jobban kedvel téged. de ha nem, akkor is megmaradtok barátoknak.

2012. júl. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!