Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet ebből probléma? Más is...

Lehet ebből probléma? Más is járt már ilyen cipőben?

Figyelt kérdés

Elég bonyolult a helyzet. 21 éves lány vagyok és összesodort engem a sors egy 35 éves pasival. Nekem van barátom már 2 éve, ő pedig már több éve házas. Viszont nagyon megkedvelt engem és én is őt. Ő konkrétan a szemembe is mondta, hogy nagyon kedvel, és ha bármi problémám van, hozzá bármikor mehetek. Mondjuk erről a nagy "bevallásáról" az is eszembe jutott, hogy lehet, hogy csak akar egy trófeát...

De az az igazság , hogy én igenis úgy érzem, hogy őszinte velem, mivel olyan dolgokban segített már nekem, amit igazából el se vártam volna tőle...

Rátérve a lényegre, én attól félek, hogy nem-e lesz ebből a barátságból probléma, főleg az ő feleségét illetően...

Gondolom egy nőnek sem esne jól, ha a férje ilyet mondana egy "fiatal kis csitrinek", hogy "Hozzám bármikor jöhetsz"...

Én nem akarom őt elvenni a feleségétől, főleg azért nem, mert szeretem a barátomat, sőt ha barátomat elveszteném, akkor valószínűleg diliházba kerülnék. Viszont az, hogy megismertem ezt a pasit, nagyon boldoggá tett, és ha elveszteném őt, mint barátot, akkor is diliházba kerülnék...

Na hát szóval jó bonyolult...



2012. júl. 30. 22:42
 1/2 anonim válasza:
Ebből olyan félrekúrás lesz :D
2012. júl. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Olga néni válasza:

Férfi és nő között barátság nem nagyon létezik. Persze mondjuk, hogy igen, de a levegőben mindig ott van, hogy bármikor átfordulhat a dolog. Neked most jól esik ez az új kapcsolat, hogy bármikor mehetsz hozzá, ha bajban vagy. Ezek szerint a barátod nem ilyen biztos pont az életedben?


Egy seggel két lovat megülni nem lehet, ezt ne felejtsd el. Szerintem tarts ki a barátod mellett, esetleg tisztázzátok, hogy neked a biztonság milyen sokat jelent.

2012. júl. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!