Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez egy álom. Brutális. Lehetsé...

Ez egy álom. Brutális. Lehetséges ez :O?

Figyelt kérdés

nem volt valami jó a sorsom eddig röviden anyukám meghalt apám behúzott az örökséggel hiába már rég elvoltak válva az ő felesége megvert ezért barátomékhoz költöztem de nem jó itt.


Most viszont a barátom legjobb barátja össze jött egy 18 éves csajjal, aki 200kmre odébb él..de régebben is jártak.

Most ez a csaj gazdag, az apja Angliába 4 vállalkozást nyitott és itt Magyarországon is. A csaj azt mondja kínál nekünk állás lehetőséget, beszéltünk vele skypon, hogy menjünk 4 en Angliába dolgozni a céghez, fizetik az utat meg minden, van nekik Angliába a tenger mellett 5 házuk, amit nekünk adnak egyet amíg ott vagyunk, és 400.000ft ot keresnénk, de mivel ismerősök vagyunk 600.000 kapunk, plusz kifizetik nekünk a jogsit és 7es bmw kapunk....a csajnak már van egy és pénteken jön azzal látogatóba hát nagyon kíváncsi vagyok mert ez túl jó hogy igaz legyen és hiszem ha látom.....most ez tényleg megtudna történni? a csaj tényleg fullos a face képein látva, kérdeztem tőle hogy hogy nem talált embereket erre, mondta hogy sokan nem mernek kimenni, mert honvágyuk lesz, volt is ilyen és kérdezte hogy biztos tudunk e menni, meg hogy ez nem jött nekünk hirtelen? és hogy szeptemberbe menjünk....csak hát ezt nekem nehéz elhinni, ez egy álom lenne...hát kíváncsi leszek, elsőnek a péntekre..szerintetek?? én nem hiszem el....csak amiket még halottam meg mondott mind lehetségesnek tűnik, minden össze áll



2012. aug. 6. 13:24
 1/4 donmogyoróscsirke ***** válasza:
Hát. Túl deliriusnak tűnik ahhoz, hogy tényleg igaz legyen! Vigyázz magadra, maradj résen. Ha tényleg ki is jutsz, ne engedd hogy magával ragadjon az egész, és próbálj oda figyelni hogy semmi baj ne történhessen! Sajnos mindig a jó emberekkel tolnak ki, remélem nem fog semmi rossz érni téged!
2012. aug. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen , nagyon kedves vagy oda figyelek, és holnap kiderül a dolog :D
2012. aug. 9. 12:34
 3/4 anonim válasza:
A munka egyáltalán nem érdekel, viszont kiváncsi vagyok bejött-e az élet,mi lett a vége?:D
2012. aug. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

kamúúú, úgy ahogy volt :D :D :D

lebukott, megtaláltuk az apja számát, elmondtunk a szüleinek mindent, mert mainapig hazudgált, de otthon jól kikap :D

2012. aug. 14. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!