Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Eldob 12 év barátságot, egy...

Eldob 12 év barátságot, egy rongy emberért? És még én tartsam tiszteletben, holott ő soha nem szeretett?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Az a helyzet,hogy van egy barátnőm 12 éve.Megismerkedett 2 éve egy senkiházival,de szó szerint az.Az eleje elment tök jó volt minden szuper.Aztán pár hónap után,megalázta rendesen terrorba tartotta lelkileg.Meg csalta! Ezek után a bnőm még lefeküdt vele és azt mondta így még jobban izgatta.Mindenért a barátnőm volt a hibás,bármit csinált vagy bármit mondott.Aztán hónapokig nem érdekelte a barátnőm,a barátnőm sírt,könyörgött neki,lement a lakására mikor is ilyeneket mondott neki a pasi,hogy"mire haza érek és ott leszel,úgy megverlek elvisz a mentő" "nem kellesz,értsd meg" aztán jött,hogy beszéljenek stb....nem kereste a pasas 1 hónapig Októberben.Aztán megint ez a herce-hurca,1 héten egyszer lement hozzá a barátnőm taxival mert a pasi a drága Audijával lusta volt érte jönni,hajnalban meg haza mert munka.De eközben ugyan ezt csinálta vele,mikor a pasi akarta találkoztak,ha nem nem.Tudni kell,hogy a pasi erős drog függő,nem bír leállni.Mellett iszik is, a barátnőm ha egyáltalán annak lehet nevezni még a drogot is leviszi neki.Velem olyan,hogy mikor van kedve lejön hozzám a földszintre(mert ő az emeleten,én pedig vele szemben a földszinten lakom) ha nem,nem.Én bármit kérek tőle,semmit sem teljest de ha a pasi azonnal ugrik és szalad.2 év alatt nem,hogy egy étterembe de még egy moziban sem voltak.Semmi csak a lakásba.Én ennek már nem akarok részese lenni mert szeretem a barátnőmet és nem bírom már elviselni ami művel vele a pasi és ő meg hagyja.Azt írta nekem,hogy ő a szolgája a pasinak ő így boldog attól még lehetek a bnője de tartsam tiszteletbe.De ezt hogy lehet,mikor ő is tudja,hogy igazam és igazunk van az anyjával és az apjával is de még sem érdekli.Most a pasi nem engedi haza mert be volt nagyon drogozva a pasi, nem engedte haza a bnőmet,ezért a csaj be xanaxozott és megint persze ki volt a hibás? A csaj.Most levitte az anyjához,és míg szabadin van keddig nem engedi haza és a teelfonját is elvette..Igazság szerint fáj nekem nagyon,hogy egy ilyenért eldob engem:( ilyenért eldobja a barátságunkat.Velem negyed ennyire nem viselkedett.Ki magyaráztam már neki a lelkemet de semmi.A másik meg még az,hogy biztos vagyok benne,hogy ha én nem fogok keresni akkor ő sem.Nagyon sokszor eszembe jutott.,hogy ő fele annyira sem volt oda értem,mint én érte.Ő él hal a pasasért,ad neki a pasi 20 ezret abból 15 ezret a pasira költ,de a pasi egy csoki nem sok annyit nem vesz neki soha kb ezt csinálja.Hogy lehet így boldognak lenni,mikor rendesen terrorba tartsa! Elnézést a helyesírási hibákért,de nagyon dühös és inkább csalódott vagyok.Egy barátnőm sincs csak ő:(

Nem nagyon fogok tudni írni mert a szomszéd bácsitól írok,ő meg nem szívesen enged ide.



2012. aug. 10. 10:48
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

És még annyit,tudom orbitális hiba lenne,de ha egyetlen egyszer is elkap egy ideg,és ott lesz a bnőm olyan szinten meg fogom verni....áhhh le sem bírom írni,és csak azért a sok idegért amit nekem okozott ezalatt a 2 év alatt.


És még ő vallja magát profi Dominának,holott ő a kutya.


Hogy felejthetnék el ennyi év barátságot?

2012. aug. 10. 10:52
 2/23 anonim ***** válasza:
0%

Most mit sírsz? Olyan,mintha féltékeny lennél!! Fogd már fel,hogy nem hasonlíthatod magad egy pasihoz sem,mert a barátnőd SZERELMES a pasiba,te meg csak egy barátnő vagy! Az sosem egyenrangú! És ez így van jól.


Egy nő,barátnővel ellátva

2012. aug. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
Te most lány vagy vagy fiú? Mert a jó kis történetből nem derült ki.
2012. aug. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 intrepid ***** válasza:

Van egy réges régi kabarédal (kuplé):

Ha megversz is imádlak én,

te drága apacslegény...

tovább nem tudom. Ez van.

2012. aug. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

nos, ő megmondta, hogy neki ez így jó. tehát bármit mondasz, vagy teszel, nem fogja jobba belátásra bírni a barátnődet. ha eddig nem jött rá a dolgokra, akkor ezek után egy hatalmas csalódás tenné csak helyre szerintem, ami vagy bekövetkezik, vagy nem.

nekem is volt hasonló "barátnőm"-bár inkább ismerősnek mondanám, akinek hiába mondtam bármit, nem használt. azóta is ugyan ott tart ahol, ő nem keres, én sem őt. megharagudott rám azért, mert elmondtam neki, hogy bizonyos dolgokban ésszerűtlenül dönt. ezen mondataim után nem beszélt velem, én meg ott voltam vele: majd rá jön, hogy hülyeséget csinál, akkor ha segítség kell megkeres és ennyi.

nem szabad mindig osztani az észt az ilyen embereknek, mert egy idő utál meg fog utálni. ez is tapasztalat. mond el a véleményedet neki, valamint az is, hogy azt csinál amit akar, az a te véleményed a dolgokról, ha baj van, akkor segítesz neki. hidd el amikor rá fog jönni a dolgokra, meg fog keresni és a segítségedet fogja kérni.

2012. aug. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
Én se tudtam eldönteni... Sajnállak, de ha már ilyen hülye, és ELMAGYARÁZTAD neki, hogy ez NEM jó, akkor nem tudsz vele mit csinálni. :(
2012. aug. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Mi az.hogy én csak 1 barátnő? olvasd már el milyen egy férfi ez! Ne mondja már nekem senki sem,hogy 12 évet egy ilyenért eldobna! Még ha szeretné,boldoggá tenné én lennék a legboldogabb.Igen,nem hasonlítom magam ehhez a pasihoz,mert tönkre teszi teljesen.Szerinted ki volt az aki mellette volt mikor baja volt? Ki volt az aki mindenben mellette állt 12 éven keresztül? A pasi?? Na ne nevettes már! Nem,nem vagyok féltékeny,csak valahol fáj ahogy mindenkinek fája,hogy ezt csinálja vele és ő pedig hagyja,holott tudja,hogy ez nem helyes.Szerinted egy 33 éves férfinak,aki az anyját is nagy ívben le kakilja és senki nem érdekli,kell neki egy olyan nő akinek az apja főz tejbegrízt? Aki felsöpörni nem tud normálisa? Mikor megcsalta a nővel és hónapokig vele volt,tudod miért volt? Mert az a nő,főzött mosott,és takarított rá kb ezért.Ja a másik meg az,hogy szerinted mikor a barátnőm nincs vele mit csinál? állandóan dolgozik éjjel nappal? Mikor se szakmája a pasinak,sem semmije!Üzletel,illeg

illegálisan.

Lop,csal,maffiózokkal üzletel...És még ilyen után,én vagyok a kaki?? Na ne már! Nő vagyok.

2012. aug. 10. 11:21
 8/23 anonim ***** válasza:
Pedig féltékeny vagy. Fogd fel, hogy szerinted bármennyire is gané a csávó, attól még szerelmes belé, és ez az ő döntése, nem a tied.
2012. aug. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
Akkor az utolsó kommentből beigazolódott, amit sejtettem: cigány a pasi.
2012. aug. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
A féltékenység keserű. DE nyugtasson meg, hogy ha szerinted hülye, akkor természetes, hogy nem a barátságodat választja, és örülj neki, hogy megszabadulsz tőle.
2012. aug. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!