Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért érzem azt, hogy nincs...

Miért érzem azt, hogy nincs senkim és egyedül vok? Pls Help Me!

Figyelt kérdés
12 éves vok. Voltak legjobb barátnőim és most is van egy de ugy érzem ő csak kihasznál, a többi is csak kihasznált! Anyukámmal nem tudok nyiltan beszélni! Apukám ö férfi vele nem lehet vmi nagyon! Azt érzem hogy nincs senkim. Van sok barátnőm, de egyik sem olyan örök bff! Vannak alakuló kapcsolataim, sokan flörtölnek velem, de egyikőjükbe sem vagyok igazán szerelmes, csak azért vállalnék kapcsolatot, hogy legyen vkim, főleg hogy anyám előtt is titkolnom kéne, mert nem engedné meg!! Mit tegyek??? Kérlek írjatok!

2012. aug. 14. 21:10
 1/5 anonim válasza:
Ismerem az érzést... hamár a fiúkkal kijössz akkor miért nem velük barátkozol? semmi szerelem szerintem a fiúk is tudnak jó fejek lenni
2012. aug. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Látom szereted az szjgt!! Öhm... én is :]
2012. aug. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

12 évesen kapcsolat?! Ugyan.

Amúgy szűrd ki, ki az, aki tényleg csak kihasznál, és ha találsz igazi barátokat, őket becsüld meg. Fontos, hogy ne a neten ismerkedj, mert az veszélyes is lehet. A legfontosabb, hogy a való életben sose állj be a többi birka közé, bégetni! :) Legyél egyéni, ne engedd, hogy befolyásoljanak, tűnj ki az unalmas tömegből, teljesedj ki!

2012. aug. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Hát ezen még nem gondolkodtam hogy fiukkal barátkozni, mert sokszor hallod hogy fiu és lány között nincs barátság, blablabla...meg amugy is azt érzem hogy ezek a fiuk inkább csak olyan jo nagy haverok, és én nekem az olyan barátnok hiányoznak akiknek akármit el tudsz mondani és ezeknél a fiuknál azt érzem csak akkor tudnék nekik ilyeneket elmondani ha közelebb kerulnék hozzájuk egyszoval járnék veluk...

Igen imádom az szjgt! Már ugy várom a hetet!

Köszönöm szépen ezt megteszem, kiszűröm az igaz barátokat( denem biztos hogy sokat találok, vagy ha találok is nagyon keveset talizunk)

Nagyon várom még az ötleteket és tippeket! Kérlek mindenki irjon amit gondol, segítsetek!! Köszi

2012. aug. 14. 21:43
 5/5 A kérdező kommentje:

Ja és elég érettnek érzem magam egy kapcsolathoz, csak pl a szexhez nem....

És aki válaszol megy a felpontozás!!!

2012. aug. 14. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!