Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 16éves lány vok. Alig vannak...

16éves lány vok. Alig vannak barátaim. Akiket a barátaimnak nevezek velük nem igazán érzem jól magam. Az osztályban egy bnőm van őt nem engedik hozzánk. A többi oszt-társammal már ált-suliba se voltam olyan jóba . Hogyan szerezhetnék igaz barátokat?

Figyelt kérdés

2012. aug. 15. 10:31
 1/5 anonim válasza:

Szia! Üdvözöllek a klubban! :D

Énnekem is PONTOSAN ez a problémám! :/

Csak az a külömbség hogy 14 vagyok.

2012. aug. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
merre laksz? :)
2012. aug. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Annyira azért nem rossz a helyzeted, mivel ahogyan a kérdésben leírtad, van egy barátnőd.Nos, most attól függ, hogy mennyire vagytok jóban.Hogyha elég jó barátnők vagytok, akkor nem muszáj ő mennyen hozzátok, te is mehetnél hozzá, vagy összehozhatnátok egy találkát valahol.Hogyha neki van más barátnője is, akkor vele is lehetnél jóban, esetleg ketten elmehetnétek valahová, parkba, buliba, megismerni más embereket.Különben az sem rossz, hogyha a suliban barátkoztok, elvégre mindjárt kezdődik az iskola, és szeptembertől fél napodat ott fogod tölteni.Az iskolában a legegyszerűbb módja talán barátokat szerezned.Hogyha az osztálytársaiddal nem jött össze, akkor talán nálad kisebb lányokkal is megbarátkozhatsz, olyanokkal, akik normálisak, és nem félsz odamenni hozzájuk.Én is amikor még általánosba jártam, így ismertem meg az egyik legjobb barátnőmet, aki egy évvel kisebb nálam.Úgy kezdődött minden, hogy megkérdeztem hogy van, milyen órája jön, hogy megy a suli, és végül nagyon jó barátnők lettünk.Használd ki a lehetőségeidet, és ne félj új embereket megszólítani, ne félj társaságba menni, az élet rövid, és hamar eltelnek a középsulis évek, később pedig nagyon fogod hiányolni.Hajrá, szurkolok neked. :)
2012. aug. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Békés megyében,Sarkadon lakok :)
2012. aug. 17. 16:56
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a komit sokat segítettél!!! :))
2012. aug. 17. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!