Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elfogadható indok szerintetek?

Elfogadható indok szerintetek?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, akivel 10 évig tartottuk a kapcsolatot. Csak barátságra gondoljatok.

Nos, annak a barátomnak van egy párja, aki nagyon féltékeny, annyira, hogy bárkivel csak korlátozottan találkozhat, beszélgethet.

Mivel már régen nem beszéltünk, felhívtam a napokban, nem tudtunk kötetlen beszélgetni egymással, mint nagyon régen.

Vége lenne a barátságunknak?

Ha igen, nagyon rosszul esne nekem.

Fiú vagyok, a barátom pedig lány.



2012. aug. 16. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez sajnos mindig így van, nemtől függetlenül. Ha sokáig nem beszélsz egy barátoddal, akkor már nem olyan lesz köztetek az összhang, még ha mindkét fél akarja is, hogy olyan legyen mint régebben.

Egyrészt újra össze kell rázódni, és ehhez bizony sok együtt töltött időre van szükség, másrészt az emberek folyamatosan változnak, formálódnak, és ez érezhető, ha rég beszéltetek.

Hány, de hány barátommal jártam így...

Volt amelyiket meg lehetett még menteni, de volt amelyiket sajnos nem. De mindenképp nagyon akarni kell, és tenni érte, mindkét félnek, nagyon sokat, hogy újra olyan legyen mint régen.

Ha pedig valaki igazán fontos neki, akkor nem hallgat a párjára, miért is neki kéne eldönteni, hogy ő kivel és mennyit beszél/találkozik?!

2012. aug. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és szerinted megmenthető a barátság?
2012. aug. 16. 17:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt én ismeretlenül nem tudom megítélni, ez rajtatok múlik.
2012. aug. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!