Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek összejöhetek egy...

Szerintetek összejöhetek egy barátommal, akivel eddig jóban voltam? Sokat beszélünk, szinte naponta beszélünk telefonon, vagy élőben. És ő is bír engem, meg én is őt. (homo témakör)

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy én 17 éves vagyok, és van egy barátom, akinek eddig rengeteg barátnője volt, és néha kissé perverz a lányokkal. / persze csak a jóizlés határain belül/

Nem olyan rég kb 2 hónapja ismerjük egymást.

Nagyon sokszor beszélünk telefonon, üzeneteket írunk egymásnak, vagy ha unatkozunk akkor keresünk egy indokot, hogy felhívjuk a másikat telefonon.

Mikor beszélünk telefonon, szinte mindig mikor elköszönöm odateszi, hogy vigyázz magara, de mondta úgy is, hogy fiucskám vigyázz magadra. Nekem aranyosnak tűnik. Szinte minden lány nyomul rá, mert jól néz ki, és kedves.

Nekem rajta kívül nincs szinte senki barátom. Együtt csinálunk egy projektet is.

Ma este elmentünk, hogy beülünk valahová és beszélgetünk. Na meg is beszéltük a találkozót, és én kerékpárral mentem. Mikor megérkezett autóval, egyet mosolygott, hogy van egy ismerőse, és tegyem oda be a kerékpáromat. Be is tettem.

Aztán meg elindultunk egyet ketten autókázni kb.30 percig mentünk. Közben beszélgettünk.Aztán meg visszamentünk a városba, és beültünk beszélgetni. Miközben beszélgettünk elbeszéltük, hogy kinek milyen családi gondjai vannak. Pénzünk nekünk, és nekik is van, de igazából eléggé boldogtalanul él, és én is.

Nagyon jól beszélgettünk, figyeltünk a másikra.

Aztán meg beültünk az autóba, még egyet kocsikáztunk, aztán meg megmutatott pár dolgot az új laptopján, és közben olyan félig meddig összebújva beszélgettünk, és közben mutogatta a dolgokat. Szóba került az is, hogy mennyire jó neki is, meg nekem is hogy megismertük egymást. Mind a ketten mosolyogtunk a másiknak, és én úgy éreztem, hogy ő is és én is kölcsönösen szeretjük egymást.

Szerintetek van esély arra, hogy összejöjjünk? Persze mindezt csak szolidan, és titokban!

Szerintetek van rá esély?

Én 17 ő pedig 22 éves :)

Köszönöm szépen, annak aki hajlandó volt elolvasni ezt a kisebb regényt :D



2012. aug. 19. 21:59
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
39%
Kérdés: Ő meleg? xD
2012. aug. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:

hát pont ez az, mait nem tudok

de velem nagyon kedves, és azért közben kislányosan viselkedik, meg elmondja, h pl. a sötét udvarban menjünk ketten, mert ő azért kissé fél....de azért eléggé olyan macsó kisfiu

2012. aug. 19. 22:12
 3/36 anonim válasza:
100%
sztem van ráeséj ha igy fojtatyátok tuti
2012. aug. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

Hááát valahogy ki kéne derítened, hogy egyáltalán vannak e ilyen hajlamai.

Attól, hogy kedves nem feltétlen meleg.

2012. aug. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
felreertes elkerulese erdekeben..ti most mindketten pasik vagytok, ugye?
2012. aug. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
igen, mind a ketten
2012. aug. 19. 22:18
 7/36 A kérdező kommentje:
jh, és mikor irtam h nincs senkim sem(mármint baártom, haverom) arra azt irta, h sebaj, met itt vagyok én neked
2012. aug. 19. 22:19
 8/36 anonim ***** válasza:
és ő tudja rólad, h meleg vagy?
2012. aug. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
nem, nem tudja
2012. aug. 19. 22:32
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
akk sztem mondd el neki, vagy csak utalj rá...
2012. aug. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!