Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm (zsóka) az...

Sdan kérdése:

A legjobb barátnőm (zsóka) az utóbbi kb fél évben nagyon hanyagol, és helyette mással van. én rontottam el valamit?

Figyelt kérdés
volt hogy suliközben kb. 2 hónapig nem is beszéltünk, mert egyszer csak gondolt egyet, és levegőnek nézett. akkor az osztálytársaimmal voltam, és ők húztak ki a gödörből, mert akkor az az idő nagyon nehézkés volt számomra (2 családtagom is meghalt,közeli ismerősöm öngyilkos lett, amit különösen nagyon nehezen hevertem ki), zsóka barátnőm mondjuk mostanában egyre furább lett, olyan, mintha engem már megunt volna. vagy nemtudom. mit tegyek?

2012. aug. 21. 01:11
 1/3 anonim ***** válasza:
ha pont egy ilyen nehéz idő szakban hagy cserben akkor szerintem ideje hogy te is levegőnek nézd
2012. aug. 21. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha tudod hogy nem bántottad meg semmivel, nem te hibáztál valamiben, akkor egyszerűen nem igaz barátod.


Egy barát sosem hagy cserben, főleg nem a legnehezebb időkben. És tegyük fel még ha te meg is bántottad volna valamivel, (ami valószínű nincs így) akkor is melletted kellett volna hogy legyen ebben a nehéz helyzetben.


De ő nem volt veled. Erre nincs más magyarázat, mint hogy túlértékelted ez a barátságot. Szerintem ne fuss olyan szekér után ami nem vesz fel. Ne akarj egy ilyen ember barátja lenni, aki cserben hagy... Keress új barátokat!


Ui: Részvétem...

2012. aug. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
azóta is hanyagol?
2022. jan. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!