Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy sose ír...

Miért van az, hogy sose ír rám senki sem facebookon, csak ha kell valami? És miért nem hív fel engem senki sem telefonon? Ennyire nem lennék fontos senkinek?

Figyelt kérdés

Volt egy idő, amikor én írtam rá azokra, akik fontosak nekem, csak úgy beszélgetni, de ők sosem írtak rám, sőt, egy idő múlva már ők léptek le szó szerint 5 perc múlva. Aztán volt egy hónap, amikor egy héten egyszer felhívtam a barátaimat, de ők sosem hívtak vissza, és akkor is leráztak általában. Persze akkor jó vagyok, amikor segíteni kell a háziban, vagy szólni kéne a tanárnak, hogy ne feleljünk.


Nem értem, pedig mindig én voltam az osztályelső, én jártam versenyekre, az én jegyeim színötösek, mindig nekem volt kész a házim, szóval mindig én voltam VALAKI! Akkor miért nem vagyok népszerű? Miért csak kihasználni akarnak? Nem logikus...


18/L



2012. aug. 26. 18:27
1 2 3 4 5 6
 1/55 rajcziz válasza:
100%
Mert hagyod magad kihasználni, és csak az osztályelsőt látják benned, nem egy barátot.
2012. aug. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 A kérdező kommentje:
Értem...De akkor mit tehetek? Még van egy utolsó évem.
2012. aug. 26. 18:35
 3/55 anonim ***** válasza:
89%
Azért, mert aki mindig színötös, akinek mindig kész a házija, aki mindig osztályelső, aki a tanár kedvence (ha te vagy, aki "megteheti, hogy szóljon, hogy ne legyen felelés, akkor nyilván), az a többiek szemében egy stréber, aki biztos tök unalmas, aki mást sem csinál, csak tanul, akivel nem lehet hülyülni. Ez persze nem feltétlen igaz, viszont ha azt gondolod, hogy te VALAKI vagy, csak azért, mert mindig kész a házid, hát lehet, hogy jogosan koptak el mellőled a barátok.
2012. aug. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
83%

És ki a fenét érdekel, hogy osztályelső voltál, versenyekre jártál és színötös vagy? Az ilyeneket kedvelik a legkevésbé...

Ettől nem VALAKI leszel...

2012. aug. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 A kérdező kommentje:
Azért én vagyok a valaki, mert nyilvámn én fogom elérni a célom, azt, hogy bekerüljek az egyetemre, és nem kell rajta annyit izgulnom, mint nekik, akik elisszák az eszüket. Nekem vannak ambícióim, a többségnek viszont nincsenek.
2012. aug. 26. 18:39
 6/55 A kérdező kommentje:
És miért lennék ettől szürke ember? Nekem is vannak hobbyaim, én is szeretek zenét hallgatni, moziba menni vagy sportolni. Annyi a különbség, hogy nem szeretek hetente bulizni és halál részegre inni magam. Kulturáltabb, műveltebb vagyok. Ettől pont hogy fel kellene rám nézniük, én vagyok a példa!
2012. aug. 26. 18:42
 7/55 A kérdező kommentje:
Vagy inkább: az emberi irigység sok mindenre képes?
2012. aug. 26. 18:43
 8/55 anonim válasza:
26%
Igen, irigyek, ez egyértelmű! Ők fognak izgulni az érettségin, ők fognak lecsúszni az állami helyekről és ők fogják magukat hibáztatni, hogy miért nem tudtak csak egy kicsivel többet tanulni. Te leszel az, aki megnyeri a játszmákat, aki megyneri az egyetemi ösztöndíjakat, akinek sikerülni fog a nyelvvizsgája, aki sikeresen lediplomázik és akit a legjobb cégek fognak alkalmazni. Ők mindig a csóró és az átlagos kategória lesznek, te viszont tehetséges vagy. Csak irigyek. És azért nem írnak rád, mert nem találják a közös hangot, te felsőbb rendű vagy és sokkal komoylabb gondolkodású!
2012. aug. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
100%

3. vagyok.

Hagyjuk már ezt.. Pont azt írtam, hogy nem biztos, hogy unalmas vagy, csak mások így gondolhatják. És igen, ha ők hétvégente bulizni járnak, te meg nem, mert szerinted te VALAKI vagy, akkor joggal merülhet ez fel bennük.

Ja igen, mégegy. Csomó embert ismerek, akik messze nem voltak osztályelsők, még lógtak is, mégis egyetemre jártak, és valakik lettek. És olyant is ismerek, aki jól tanult, mégse lett belőlük senki.

Az idióta partizós osztálytársaid pedig esélyes, hogy nem nyavalyognak, hogy nincsenek barátaik...

2012. aug. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 rajcziz válasza:
100%

Ne haragudj, de a hozzászólásaidból azt szűröm ki, hogy te jobbnak tartod magad az osztálytársaidnál, ezt pedig ők is megérzik. Ezek után miért csodálkozol azon, hogy nem barátkoznak veled?

Javaslom, az utolsó évben menj utánuk a szünetekben beszélgess velük. Én sem jártam soha bulizni, mégis szoros barátságok alakultak ki köztem és az oszt. társaim között.

2012. aug. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!