Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy sose ír...

Miért van az, hogy sose ír rám senki sem facebookon, csak ha kell valami? És miért nem hív fel engem senki sem telefonon? Ennyire nem lennék fontos senkinek?

Figyelt kérdés

Volt egy idő, amikor én írtam rá azokra, akik fontosak nekem, csak úgy beszélgetni, de ők sosem írtak rám, sőt, egy idő múlva már ők léptek le szó szerint 5 perc múlva. Aztán volt egy hónap, amikor egy héten egyszer felhívtam a barátaimat, de ők sosem hívtak vissza, és akkor is leráztak általában. Persze akkor jó vagyok, amikor segíteni kell a háziban, vagy szólni kéne a tanárnak, hogy ne feleljünk.


Nem értem, pedig mindig én voltam az osztályelső, én jártam versenyekre, az én jegyeim színötösek, mindig nekem volt kész a házim, szóval mindig én voltam VALAKI! Akkor miért nem vagyok népszerű? Miért csak kihasználni akarnak? Nem logikus...


18/L



2012. aug. 26. 18:27
1 2 3 4 5 6
 11/55 A kérdező kommentje:
Vagyis nekik sokkal jobb mert boldogok? nekik vannakarátaik, nekem meg nem...értem én.
2012. aug. 26. 18:51
 12/55 anonim ***** válasza:
96%
Igazából lehurrogtalak, pedig nem akartalak. Én se nagyon jártam bulizni, nekem se nagyon voltak barátaim, de utólag azt gondolom, jobb lett volna, ha kevesebbet foglalkozok a tanulással, és többet a barátaimmal. Bár én sose éreztem magam többnek náluk, sőt még én voltam rájuk irigy. A kérdésedre válaszolva pedig, igen, nekik jobb, mert boldogok. Azért élünk, hogy boldogok legyünk, nem?
2012. aug. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
83%

Hű, kérdező, én nem csodálom, hogy nem írnak rád...

Hihetetlenül idegesítő módon vagy nagyképű, nem csodálom, hogy mindenki leráz. Ha az én osztálytársam lettél volna, még el is küldtelek volna a fenébe.


Akkor most mesélek neked egy kicsit.


Amikor én isibe jártam, az ilyen "felsőbbrendű" VALAKIK által állandóan le voltam nézve, merthogy szinte nagy ívben leszartam azokat az órákat, amik nem érdekeltek.


Persze sose érdekelt az ilyen "példaképek" [lol!] véleménye, mint a tiéd, rendkívül élveztem a megvető pillantásaikat rám, a "rossz" gyerekre, mert amíg ők bemagolták a törikönyvet, én csináltam valami mást.

Tudásuk az ilyeneknek általában vetekszik a nullával, a tájékozottságuk szintén, mert csak magol egész nap.


Szóval, amikor 11. osztályt elvégeztem ilyen 3-as körüli átlaggal [igaz, szinte 0 tanulással], szintén megkaptam a hülyevagy beszólásokat a "felsőbbrendűektől."

Én 18 lettem, otthagytam az egész bagázst és csak 20 évesen mentem el érettségire..


És képzeld el, a színötös tanuló, a felsőbbrendűek között magát legfelsőbbrendűnek képzelő csaj, aki csak és kizárólag magolt mind a 4 évben és szociálisan azonos szinten volt egy hajléktalannal, mert mindenki rühellte, 1 évvel később eljutott a bölcsészkarra, szabadbölcsészetre, tehát büfé és ruhatár szakra...


Én pedig, amíg ő magolt a 4 évben, megtanultam ~13 programozási nyelvet. 11. végén elindítottam egy céget és azóta élek, mint hal a vízben. Nagyjából 10x annyit keresek most, mint ő fog bölcsészként keresni és én már Ausztriában, Svájcban, Németországban és Angliában is dolgozom, mint a saját magam ura és boldogan élek a barátnőmmel.


Ő pedig facebookon sír, hogy egyrészt 3 éve nincs egy "pasija" se és bölcsészkaron kapott egy kettest valami vizsgán. Csak épp senki se szól hozzá.


Na, most akkor én is felsőbbrendű vagyok?:D

2012. aug. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 A kérdező kommentje:
Nekem - mióta az eszemet tudom - azt tanítottáka a szüleim hogy ,,tanulni, tanulni, tanulni". Nekem öröm volt, amikor a legjobb voltam, amikor megfeleltem az elvárásoknak, és örömmel nézek az egyetemi évek elé, hogy végre azt tanulhatom, ami valóban érdekel. Esély arra, hogy kikerüljek külföldre, az álomházat megvegyem és jó helyen dolgozzak. Közben gimiben nagyon sokat próbáltam barátkozni, volt, akivel bejött, vot, akivel nem. Igazábül vannak is barátaim, de nincs egy legjobb, én midnig csak a második leszek valakiknek, ami rosszul esik. Fiúbarátaim kis voltak már, meg viszonzatlan szerelmem (legutóbb), úgyhogy most azért is vagyok morcos és mindent magamon vezetek le, mindenért én vagyok a hibás, én vagyoka rossz. Cska valakinek jó elmondani.
2012. aug. 26. 19:01
 15/55 anonim válasza:
84%

Úristen...WTF?:D

Attól még nem leszel népszerű,mert jók a jegyeid,meg versenyekre jársz,stb.:D

Sok ilyen tulajdonságú gyereket még meg is vernek Amerikában.xD

Nem várhatod el hogy azért legyél népszerű,mert szín ötös tanuló vagy.-.- Ez nem lehet racionális hogy te ezt elvárod.


Fontos a személyiség is,a kisugárzás,meg egyéb dolgok.Ezek ha nincsnek meg,így jártál.De ez valahol szánalmas,hogy te elvárod,hogy ezért legyél népszerű.:D

Egyébként meg jóhogy kihasználnak,ha tudsz beszélni a tanárral,meg megcsinálod a házit,én is ezt csinálnám.Nem kihasználásból,hanem mert segítesz.

19/F

2012. aug. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 A kérdező kommentje:
Na állj! Ki mondta, hogy magolok? Pont ez az, hogy én nem magolok semmit! Szerintetek miért járok versenyekre? Én csak azokra készülök otthon (na jó meg a német szavakat tanulom), de a többi órán ragad rám. Talán ezért is irigykednek, mert nekik 2 óra kell ahhoz, amihez nekem csak 5 perc...
2012. aug. 26. 19:04
 17/55 A kérdező kommentje:
na akkor egy jóindulatú kérdésem ugy lehet hozzátok: Mit változtassak magamon, hogy egyetemen ne használjanak ki uyganúgy? Gondolom ott is lesznek, akik elkérik a jegyzeteket, mert ők nem voltak bent "véletlenül" órán, vagy mert látják rajtam, hogy tőlem el lehet kérni. Mit tegyek majd akkor? Hogy viselkedjek, hogy ne használjanak ki?
2012. aug. 26. 19:06
 18/55 anonim ***** válasza:
100%

Igen, általában a szülők beszélik bele a gyerekekbe ezt a sok hülyeséget. Semmi baj a tanulással, persze, csak azzal, ha valaki azt képzel, hogy attól, hogy el tudta mondani a Nemzeti Dalt hiba nélkül, akkor már felsőbbrendű...


Ja és egyébként még valami az előző történetemhez. Ennek ellenére kulturáltnak tartom magam és úgy vélem, hogy elég sokat tudok a dolgokról, az érettségiket [a gyakorló érettségiket] 90% fölött írkálom meg, tájékozottságban sincs semmi bajom, az IQ-m 134, tehát nem igaz az, hogy aki nem tanul, az hülye lesz.

Ja és unalmamban mások szakdolgozatait írom meg. :D

2012. aug. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, vajon miért osztasz mindenkinek mínuszt?:)

Túl hosszú szöveget írtam és inkább el sem olvasd?:D


Egyébként hidd el, nem irigykednek rád, csak, mivel sugárzik rólad, hogy példaképnek és úristennek érzed magad, nem kedvelnek.

Ezen próbálj meg változtatni.

2012. aug. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 rajcziz válasza:
75%
Kérdező, a válasz egyszerű: ne add oda nekik a jegyzeteidet.
2012. aug. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!