Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy sose ír...

Miért van az, hogy sose ír rám senki sem facebookon, csak ha kell valami? És miért nem hív fel engem senki sem telefonon? Ennyire nem lennék fontos senkinek?

Figyelt kérdés

Volt egy idő, amikor én írtam rá azokra, akik fontosak nekem, csak úgy beszélgetni, de ők sosem írtak rám, sőt, egy idő múlva már ők léptek le szó szerint 5 perc múlva. Aztán volt egy hónap, amikor egy héten egyszer felhívtam a barátaimat, de ők sosem hívtak vissza, és akkor is leráztak általában. Persze akkor jó vagyok, amikor segíteni kell a háziban, vagy szólni kéne a tanárnak, hogy ne feleljünk.


Nem értem, pedig mindig én voltam az osztályelső, én jártam versenyekre, az én jegyeim színötösek, mindig nekem volt kész a házim, szóval mindig én voltam VALAKI! Akkor miért nem vagyok népszerű? Miért csak kihasználni akarnak? Nem logikus...


18/L



2012. aug. 26. 18:27
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:

Hát nézd, azok azért igen-igen-igen messze állnak a valóságtól. Egy időben én is orvos akartam lenni, jártam már boncoláson is, megközelítőleg sem olyan az egész, mint a tv-ben.

Pláne Magyarországon nem.

2012. aug. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 A kérdező kommentje:
Akkor ez így biztos jó lesz? Elfelejtem, hogy többnek képzelem magam, és nem ahagyom magam kihasználni. Ok?
2012. aug. 26. 19:36
 33/55 anonim ***** válasza:
96%

"Elfelejtem, hogy többnek képzelem magam"

Miért hiszed, hogy többet érsz? Nem kötekedésből, de komolyan érdekel.

2012. aug. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 A kérdező kommentje:
Nem az, hanem az alapja mindennek, hogy önbizalomhiányos voltam. Ebből következően görcsösen prübáltam valamit találni, amiben valamiben jobb voltam, mint a többi. Például fakton a rosszabb tanulók mind ilyen lighos szakokra akartak jelentkezni (ápoló, szülésznő, biológus), míg az ötösek már keményebbekre (mérnök, jogász, fogorvos, orvos, gyógyszerész stb.). Én vagyok egyedül akit az orvoslás érdekel igazán. Ezekre az utóbbi szakokra eleve magas a pontszám, ergo azt veszik fel, akinek jobban sikerült az érettségije, nem azt, aki nem tud megírni egy fogalmazást magyarból vagy nem tud számolni matekból. Csak ennyi...
2012. aug. 26. 21:04
 35/55 anonim ***** válasza:
100%
A biológus aztán rohadt lightos szak :D
2012. aug. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a 3-4es tanuló sem azt jelenti, hogy nem tud fogalmazást írni, ami spec. a legkönnyebb dolog.
2012. aug. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:

"A biológus aztán rohadt lightos szak :D" Eddig nem tudtad? :D Látod, még jó hogy idetévedtél. :D


Na de, kedves kérdező.

Értem én, hogy átestél a ló másik oldalára.:D De az a baj, hogy nem a kérdésemre válaszoltál. Azt kérdeztem, miért lennél te különb, mint bárki más? Miért hiszed, hogy így van?

2012. aug. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 A kérdező kommentje:
Mindenki különlehse akar lenni valamilyen szinten, akármiből! Ez még nem lehet bűn. Na énebből vagyok különleges, megfelelek az elvárásoknak. Megynerem a harcokat.
2012. aug. 26. 21:15
 39/55 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki különleges akar lenni. Igen. De nem gondolod, hogyha mindenki különleges akar lenni, akkor te sem vagy más? Tarthatod magad többre másoknál, csak semmi jót nem érsz el vele. Legalábbis ha nem találsz magadnak egy kellően kétszínű, sznob társaságot, akkor nem :)
2012. aug. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
94%
Aki megfelel az elvárásoknak, a legtöbbször egy agyatlan robot lesz, aki azt teszi, amit parancsolnak neki.
2012. aug. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!