Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy sose ír...

Miért van az, hogy sose ír rám senki sem facebookon, csak ha kell valami? És miért nem hív fel engem senki sem telefonon? Ennyire nem lennék fontos senkinek?

Figyelt kérdés

Volt egy idő, amikor én írtam rá azokra, akik fontosak nekem, csak úgy beszélgetni, de ők sosem írtak rám, sőt, egy idő múlva már ők léptek le szó szerint 5 perc múlva. Aztán volt egy hónap, amikor egy héten egyszer felhívtam a barátaimat, de ők sosem hívtak vissza, és akkor is leráztak általában. Persze akkor jó vagyok, amikor segíteni kell a háziban, vagy szólni kéne a tanárnak, hogy ne feleljünk.


Nem értem, pedig mindig én voltam az osztályelső, én jártam versenyekre, az én jegyeim színötösek, mindig nekem volt kész a házim, szóval mindig én voltam VALAKI! Akkor miért nem vagyok népszerű? Miért csak kihasználni akarnak? Nem logikus...


18/L



2012. aug. 26. 18:27
1 2 3 4 5 6
 41/55 A kérdező kommentje:
Elég sok sznob van az osztályunkban, úgyhogy van miből válogatni :D
2012. aug. 26. 21:21
 42/55 anonim ***** válasza:
Az szomorú, ha még a sznobok közt is beképzeltnek számítasz:D Ezek szerint valami elit iskolába jársz? Amúgy még mindig nem válaszoltál. Miért lennél te különb?
2012. aug. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 A kérdező kommentje:
Nem gondolom magam különbnek.
2012. aug. 26. 21:45
 44/55 anonim ***** válasza:
Akkor jó:) Az nem baj, ha úgy érzed különleges vagy, hisz jó, ha az ember ki van békülve önmagával. Egyébként meg az eredetire visszatérve, hogy min változtass. Igazából, ha te így érzed jól magad, így vagy önmagad, akkor megmarad ez a helyzet, és idővel befognak lépni az életedbe azok az emberek akik mindezzel együtt is szeretni fognak, vagy átformálnak úgy, hogy észre sem veszed.:) Ha viszont most akarsz változást, akkor egyszerűen legyél olyan, mint a többiek. Már amennyire persze magadénak fogod érezni azt a személyiséget, életvitelt.
2012. aug. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:

Szia kedves Kérdező!

Végigolvastam az összes írást,vagyis 5 oldalon keresztül mint a 26 hozzászólást és a te commenteidet is!

Örülhetsz neki,hogy mindenből eszes vagy,így sokat érhetsz el az életben! Ehhez gratulálok!

Az én helyzetem mindíg nehezebb volt a matematika nagyon nehezen ment épp hogy meglett a kettes (általános óta) de leérettségiztem és erre büszke vagyok!

Az általánost egy erős suliban végeztem el.ahol sznob osztálytársaim voltak...Lenéztek mindenkit akár mert nem volt szín 5ös akár mert más származású stb szóval nagyon gonosz társaság volt...Én végig tanultam mert a matek nehezen ment a többi tárgyból jó voltam de persze fizika kémia megintcsak 2es és erre is észvesztően kellett tanulnom,hogy meg ne bukjak..a reál tárgyak miatt így mindíg csak 3as 4es voltam...Mindegy is! A gimiben 9.ben újra sznobok közé kerültem csak egy évet jártam abba a suliba utána vettem kezembe az irányítást! Vidékre költöztem és egy alternatív gimi esti tagozatán fejeztem be a gimnáziumot és érettségiztem le! (féle ha az erős gimiben Bp-n maradok talán soha nem lesz érettségim) Büszke vagyok magamra mert sikerült,és végre vidéken jó tanuló lettem 4-es 5-ös az érettsgéit középszinten tettem le mert soha nem akartam egyetemre menni :) Sőt angolból kitüntetéses oklvelet kaptam mert nekem lett egyedül 4es az angol érettségim! Megtaláltam a helyem barátim igaz barátaim lettek végre! :) Ezt azért írtam le mert nem baj ha te kitűnő tanuló vagy de remélem nem nézed le azokat akik nem olyan ügyesek mindenbe..Minden embert tisztelni kell! Minden szakmára szükség van! Az egytemen amúgy nem lesz gondod oda már mind olyan jár aki nagyon okos mivel a pontszámok stb növekedtek így a "hülyék" akik lógósak is még az egytem közelében se kerülnek meg sok fiatal nem akar diákhitelt egyebeket felvenni! Így én azt mondom,az egytemen fogod megtalálni a helyedet!:)Kitartást kívánok még arra az egy évre neked! Tanulj és ne törődj másokkal! Remélem tudtam valamit segíteni! 22/L

2012. aug. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2012. aug. 27. 15:15
 47/55 anonim válasza:
de iskolában vannak barátaid?! vagyis úgy értem, hogy az csak 1 dolog hogy fészbúkon nem írnak rád meg telefonon nem hívnak, mert nekem is csomó barátom van és engem se hivogat egyik se. fészbúkon meg nem is szeretünk beszélgetni.. ( az uncsimmmal is ha fészen beszélünk mindig összeveszünk9 ezért...
2012. aug. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim válasza:
Kedves Kérdező, mondok én Neked valamit... Az emberek többsége önző, elvan a saját világában, és sokan irígyek is! Tudod én hogy jártam? Nagyon népszerű voltam, nagyon sok barát/legalább is akkor még azt hittem barátok/, mindig programokat szerveztünk, általában én voltam a középpontban. Aztán egyszer csak jött egy csúúúnya nyirok áttétes vastagbél daganatos betegség....és hopp..hirtelen eltünt mindenki mellőlem. Nem ragozom a témát. Tudod mire jöttem rá? Nem engem szerettek, hanem önmagukat az én társaságomban, ha érted. És a tanúság: Inkább legyen 1 v. 2 igaz barátom, mint 20 hamis barát! Ja és a legnagyobb tanúság számomra: - ne másokra támaszkodjunk, hanem mi magunk legyünk a legnagyobb barátunk, hisz önmagunkat sosem hagyjuk cserben! Remélem azóta nem vágysz a népszerűségre! Csak rajtad múlik, engeded -e ,hogy kihasználjanak! Szeretettel üdvözöllek!
2013. márc. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim válasza:
Az ilyen kijelentéseid miatt nincsenek barátaid,túl sokat képzelsz magadról,te eléred a célod csak barátokat nem szerzel,vagy ez vagy az..ha az a célod hogy csak a tanulásnak élj akkor fogadd el hogy a kutya nem keres
2014. júl. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:

1.Azzal,hogy leérettségizel és bekerülsz az egyetemre,szart sem ér.De az se,hogy elvégezted...

Kb. az számít,amit gyakorlatilag tudsz...

Orvosként főleg,nem csak mérnökként...

5-10 év gyakorlat után elmondhatod,hogy tudsz valamit...

2.Itthon vagy egy multinacionális cég rabszolgája vagy az állami szektor csicskája leszel...fejlődésre nincs akkora lehetőség...

3.Az emberek irigyek,önzőek,csak a pénz és az ego irányítja őket...természetesen ennek a rendszernek a részeként...ami a pusztulás felé tart...

4.A tömeg lef055a,hogy te kinek gondolod magad,csak a saját érdeküket nézik vagy egy rózsaszín köd miatt bálványoznak...esetleg félnek,a pénz szagát érzik...

5.Ne bízz senkiben!Legyenek céljaid!Légy határozott!Legyél hasznos!Vedd észre hogyan nűködik a rendszer!Vedd észre az élősködőket!Legyenek emberi kapcsolataid,ahol azért értékelnek,mert hasznos vagy és vállald a kudarcot...nem azért élsz,hogy boldog legyél!Felejtsd el ezt az egoista maszlagot!!

Légy önmagad,mutass többet vagy vegyél vissza!

Ne játszd az eszed,rövid az élet!


Remélem nem hatott monológnak...

2014. aug. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!