Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez baratsag? Feltekeny es...

Ez baratsag? Feltekeny es paranoias vagyok, vagy tenyleg ugy van, ahogy gondolom?

Figyelt kérdés
Van egy baratnom a suliban, es allitolag LBk vagyunk. De mellette olyan labtorlonek erzem magam. Ez az utobbi idoben alakult ki. Mindenhova elrengat, egyutt kell mennunk meg a mosdoba is! Aztan ma, megjelent egy masik baratnoje, es en mellette ultem, de mintha ott se lettem volna. Teljesen lesz*rt. Majd amikor a baratnoje massal dumalt, akkor meg hirtelen hozzam fordult. Mar megbeszeltem ezt egyszer vele, hogy ne csicskaztasson, mert a baratno nem erre valo. Akkor megertette, de a helyzet megint kialakult... Meg aztan van amikor masok elott cikizett. Nem tudom, most mit csinaljak. Ez pusztan feltekenyseg a reszemrol, vagy valoban semmibe vesz?

2012. aug. 27. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

nincs önbizalmad

és azzal hogy ezt neki ki is mutatod (hogy kétségeid vannak) így ő sem fog többre becsülni, ha te magad sem becsülöd többre magad.

így hát jogosak az érzéseid, de ami kialakult mondhatni az a te személyiségednek köszönhető, nem ő a hibás.

2012. aug. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem barátság
2022. jan. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!