Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ő többet érezhet mint barátság?

Ő többet érezhet mint barátság?

Figyelt kérdés

Szóval őt már ismerem jó 10 éve , és mindig kicsit más volt a kapcsolatom mint a többi fiú barátommal, elkezdett tetszeni egy 2-3 éve és szerintem én is neki,mostanában így nyáron sokat voltam vele, kétszer megkérdezte hogy állók a fiúkkal először azt hittem bunkóságból mert pont akkor jött össze a barátnőjével ,majd kb 2 hete újra amikor szakítottak ,szerintetek ez jelent valamit és mindig cinkeljük egymást szóval olyan más szerintem flörtnek is nevezhető.De ha fent van fb.n sosem ír rám , és szerintem ehhez nincs elég mersze hogy bevallja mit is érezhet én meg nem tudhatom ezért nem akarok én lépni szerintetek ? nem akarok egy jó barátságot tönkre tenni ?

Hülye válaszoktól kíméljetek :) köszi 21/l



2012. szept. 1. 17:31
 1/2 anonim válasza:
Húú, hát nehéz ügy. Mondjuk ha facebookon nem ír rád az nem a világ vége, lehet hogy ő olyan aki jobban szereti személyesen intézni a dolgait. Kérdezd meg tőle hogy mit gondol rólad és hogy miért vagy te jó barát. Nem olyan vészes nyugi. :)
2012. szept. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mindenképp kérdezz rá. Lehet ezt viccesen is, esetleg csak utalgatással. Gyanítom nem hülye, rá fog jönni, hogy kíváncsi vagy, ő pedig válaszolni fog. Vagy azért mert túl jó barát vagy neki és nem akar etetni, vagy pedig azért mert tényleg érez valamit. Egy próbát megér. Attól, hogy megkérdezed még nem teszel tönkre semmit.
2012. szept. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!